Nápojové systémy

 

 

 

nápojové systémyPerlivá voda u vás doma

Sníte o tom, že budete mít doma kohoutek, z nějž poteče perlivá voda? Můžete ho mít, pokud si pořídíte přístroj z řady SodaStream, na kterém si dokonce můžete navolit, zda chcete vodu jemně perlivou, perlivou či silně perlivou.

Podle zástupců společnosti SodaStream, která podobné přístroje vyrábí již od roku 1903, a je tak doslova stálicí na trhu, nejde jen o vodu s bublinkami, ale přímo o volbu životního stylu, protože díky SodaStreamu vám odpadne kupování balených vod, a tím pádem ubude spousta plastového odpadu.

A to nemluvě o energii a času, které ušetříte, když nebudete muset těžké vody dopravovat domů. Přístroj navíc pracuje na mechanickém principu, nepotřebuje tedy žádné baterie ani elektrickou energii. Díky elegantnímu SodaStreamu získáte osvěžující nápoj do 30 sekund, kdykoliv si vzpomenete, obsluhu zvládne dokonce i dítě.

nápojové systémyJak to funguje?

Nejdříve naplníte láhev vodou z kohoutku, pak ji pouhým stisknutím tlačítka nasytíte oxidem uhličitým. Pokud budete chtít, můžete ještě přidat sirup a vodu ochutit. Tyto sirupy můžete koupit přímo s přístrojem, protože je dodává rovněž společnost SodaStream. Můžete je kdykoliv dokoupit, stejně jako náhradní bombičky nebo třeba tvořítka na led od stejného výrobce.

Na chlazené pivo už nemusíte do hospody

Můžete si ho čepovat doma nebo třeba na zahradní party. V naší nabídce naleznete i kvalitní chladící zařízení, které plně postačuje na uhasení žízně pro menší počet lidí na každé oslavě nebo večírku.

Pít kohoutkovou vodu je in

Ale co když vám bez bublinek zase tak nechutná nebo vám vadí, že je v ní chlor? Pořiďte si revoluční láhev na pití nazvanou Booble – záhadný název vznikl kombinací anglických slov pro láhev (bottle) a bublinu (bubble).

Součástí designově velice povedeného výrobku, který je k mání v šesti barvách, je filtr s aktivním uhlíkem, který dokáže redukovat obsah chloru ve vodě, a ta je díky tomu mnohem chutnější. Filtr vyčistí až 150 litrů vody, což vydrží na dva až tři měsíce užívání, náplň filtru se pak dá vyměnit.

Booble navrhl světoznámý designér Karim Rashid, který se inspiroval tvarem bublin, a je vyrobená z recyklovaného plastu, dá se rovněž dále recyklovat a neobsahuje bisfenol A, který je ve větším množstvím toxický pro játra a bývá obsažen v některých výrobcích z plastu. S láhví Booble uděláte rozhodně radost i svým dětem. Nezkusíte, zda díky ní nedají přednost vodě před příliš sladkými limonádami?

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů