Vzhled i pohodlí jsou pro člověka důležité. Jednou z prvních věcí, které si na vás ostatní všimnou, jsou ruce, konkrétně úprava nehtů. Abyste nemuseli pravidelně docházet do kosmetických salónů a utrácet velké peníze, starejte se o své ruce i nohy sami doma a vytvořte si manikúru a pedikúru přesně podle svých představ na úrovni kosmetiky nebo wellness studia.

K domácí manikúře potřebujete využívat kvalitní produkty, které za vás většinu práce odvedou a výsledky vás ohromí. K manikúře nebo pedikúře značky jako Scholl, ECG nebo Beurer nabízí vhodné příslušenství, které ocení každá žena. Například o ztvrdlou kůži se postarají elektrické pilníky, které jsou šetrné, spolehlivě odstraní ztvrdlou kůži s odumřelými buňkami a zanechávají pokožku jemnou a hladkou.

Domácí péče o nehty nikdy nebyla snazší. Napravte si poničené, zlámané a oslabené nehty, nebo si je stále udržujte silné, zdravé a krásné. Najdete zde frézky, regenerační olejíčky i peelingové hlavice, které se postarají jak o nehty, tak i nehtovou kůžičku.

Především v chladných zimních měsících vás zahřejí elektrické vyhřívací dečky a boty. Vyhřívací deky i vyhřívací boty zapojíte do elektřiny, případně některé modely fungují na baterie, takže nejste omezováni blízkostí zásuvky. I s kabelem však budete mít pohodlí, jelikož kabel je většinou extra dlouhý. Jednoduché, bezpečné ovládání a nízké ceny jistě také potěší nejednoho zájemce. To bude pohodlí!

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů