basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Kuchyni si můžete vybavit spoustou spotřebičů. Jistě vás napadne kuchyňský robot, lednička, mikrovlnka, sporák atd., ale svou „sbírku“ můžete rozšířit o další pomocníky, kterými si dříve či později budete chtít usnadnit život. Co třeba kuchyňská váha, která vám s přesností na desetinu gramu odváží mouku nebo máslo na pečení?

Hodit se mohou i různé mlýnky. Určitě vás napadnou ty určené k mletí kávy, ale zdravá strava může vyžadovat i jiné, např. mlýnky na obilí a klíčidla. A mlýnky na koření se mohou hodit pokaždé…

Naopak elektrické kráječe jsou určené primárně do obchodních center a krámů s potravinami – určitě jste viděli, jak takový kráječ vytváří jedno kolečko šunky nebo salámu za druhým s jednotnou tloušťkou. Luxus rychlého nakrájení zeleniny však můžete využít i doma – už nikdy nebudete muset rezignovat kvůli lenosti na zdravý zeleninový salát.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů