basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Příslušenství k outdoorovým kamerám

L3_cat1166 Příslušenství k outdoorovým kamerám
  • L4_cat519 Na létání

Filtrovať môžete podľa:

Cena
0-0
  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka

Sportujete rádi? A rádi se při sportu natáčíte? Pak je vhodnější outdoorová kamera oproti té klasické. Abyste si ale při pohybu neublížili, bude se hodit příslušenství, kterým upevníte kameru tak, aby vám zůstaly volné ruce.

Naši nabídku příslušenství k odolným akčním kamerám jsme rozdělili podle využití. Máme příslušenství na lyže, vodní sporty, kolo, na lov a rybaření, hudbu, létání, kiting, na surf nebo wakeboard či na snowboard, skateboard či brusle a své si najdou i fanoušci motorismu.

Každý sport totiž vyžaduje specifické vybavení. Na kole využijete držák uchycený na řídítka či trubky rámu, postroj na hruď nebo montážní pásky na helmu, na surfu zase využijete přísavky a uchycovací lanka. V naší nabídce ale najdete i dálková ovládání, postroje na kameru pro psy, přísavkové držáky nebo náhradní držáky, selfie tyče, náhradní baterie, adaptéry, pouzdra, filtry a další doplňky, které se při aktivním natáčení budou hodit.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat.    
_______