basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Co přejete lidem k narozeninám? Určitě se zmíníte o zdraví, protože to je to nejdůležitější, co máme. Pro svou bezpečnost a zdraví jsme ochotni udělat prakticky cokoli a monitorování zdraví patří mezi ty nejméně nepříjemné – měřit tlak tlakoměrem či teplotu teploměrem proto zvládnete i doma a nemusíte se pro základní diagnostiku trmácet k lékaři. Vždyť i použití pulsmetru je hračka.

Do péče o zdraví můžete zapojit i další elektroniku. Co třeba alkoholový tester? Můžete už sednout za volant? Nebo je vám zima a chcete se opravdu prohřát? Vyzkoušejte, jak vám uvolní svaly infralampa. Je skoro neuvěřitelné, co elektřina dokáže, proto by vás nemusel překvapit ani simulátor úsvitu, abyste si srovnali spánkový cyklus – zvlášť pokud cestujete přes několik časových pásem.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů