basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Co přejete lidem k narozeninám? Určitě se zmíníte o zdraví, protože to je to nejdůležitější, co máme. Pro svou bezpečnost a zdraví jsme ochotni udělat prakticky cokoli a monitorování zdraví patří mezi ty nejméně nepříjemné – měřit tlak tlakoměrem či teplotu teploměrem proto zvládnete i doma a nemusíte se pro základní diagnostiku trmácet k lékaři. Vždyť i použití pulsmetru je hračka.

Do péče o zdraví můžete zapojit i další elektroniku. Co třeba alkoholový tester? Můžete už sednout za volant? Nebo je vám zima a chcete se opravdu prohřát? Vyzkoušejte, jak vám uvolní svaly infralampa. Je skoro neuvěřitelné, co elektřina dokáže, proto by vás nemusel překvapit ani simulátor úsvitu, abyste si srovnali spánkový cyklus – zvlášť pokud cestujete přes několik časových pásem.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů