Audiotechnika, tedy zařízení jakkoliv se týkající zvuku jsou kategorií, která je důležitá jak z hlediska zábavy, tak seriózní práce. Nepatří sem totiž pouze domácí kina a podobné „zábavné“ přístroje. Najdete zde také profesionální MP3 a MP4 přehrávače a nechybí ani diktafony. Každá značka audiotechniky nabízí něčím výjimečná zařízení, takže si jistě vyberete bez obtíží to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Domácí kina

Domácí kino je vždy minimálně soustava reproduktorů a zesilovač, ale někdy je součástí například i DVD přehrávač nebo Blu–ray přehrávač. A některá domácí kina podporují dokonce i 3D prostorový zvuk a obraz.

Soundbary

Soundbary jsou minimalistické reproduktory, které lze díky kompaktním rozměrům umístit například i pod televizi. Menší rozměry ale neznamenají horší zvuk, některé nabízí dokonce i pokročilý prostorový zvuk.

Multiroom systémy

Velmi zajímavou podkategorií jsou multiroom systémy, což jsou sady reproduktorů, které spolu přes základní jednotku komunikují a dokáží tak synchronizovaně ozvučit celý váš byt. V nabídce máme i světoznámé značky Sonos, Harman Kardon, Samsung, Panasonic, Sony a Yamaha.

HiFi systémy

Pro milovníky kvalitní hudby nabízíme rozličné HiFi systémy. Pokud před řešením na klíč preferujete sestavit si vlastní HiFi systém, pak vás jistě potěší naše kategorie AV přijímačů a zesilovačů a Reproduktory a reprosoustavy.

Z drobnějších zařízení pak v katalogu najdete rádia a radiomagnetofony, budíky, gramofony a příslušenství k MP3 přehrávačům.

V příslušenství k MP3 přehrávačům naleznete několik podkategorií. Hlavní z nich jsou sluchátka, kde najdete například i vyhlášená sluchátka Audiotechnica. Nechybí ale samozřejmě ani sady nabíječek s akumulátory či příslušenství k iPodu. V kategorii Ostatní příslušenství k MP3 přehrávačům pak najdete vše, co se nevešlo do žádné jiné kategorie. 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů