×

Příslušenství k tabletům

Vyberte si z široké nabídky příslušenství pro váš tablet. O jeho bezpečnost se postará pouzdro a ochranné sklo či fólie. Pokud jej navíc doplníte klávesnicí a dotykovým perem, stane se z něj plnohodnotný pracovní nástroj.

Tablet není levná záležitost. Je proto potřeba spolu s ním dokoupit i základní příslušenství, které vám cenný přístroj ochrání a udrží dlouhodobě funkční. Využijte širokou nabídku příslušenství pro různé značky tabletů a mějte svého pomocníka neustále po ruce a v bezpečí!

Pouzdro je důležitým doplňkem ke každému tabletu. Chrání váš přístroj ze všech stran a úhlů a výrazně snižuje možnost poničení v důsledku poškrábání nebo pádu na zem. Pouzdra jsou vyrobena z různých materiálů a v bohaté nabídce barevných provedení, z nichž si vybere každý. Samozřejmě platí, že telefony různých velikostí potřebují vždy svou vlastní velikost pouzdra nebo krytu.

Některé modely jsou vybaveny také klávesnicí, díky níž se z tabletu stane v podstatě plnohodnotný počítač. Praktická je i možnost polohování, která vám umožní využívat tablet třeba v poloze stojánku.

S displejem se dá pracovat přesně, rychle a bezpečně – tak, jak to prsty nedokážou. Proto vznikla dotyková pera pro tablety. Pero je kompaktní a má zanedbatelnou hmotnost, takže vám v tašce nebo u pouzdra tabletu nebude překážet. Ani časté použití displeji neškodí a navíc vám umožní přesnější pohyb, čehož využijete například při úpravě fotografií.

Držáky k tabletům usnadňují práci. Využijete je jak doma, tak v práci, ve škole nebo dokonce v autě. Držák tablet upevní v jedné poloze a chrání jej před pádem.

Kategorii Příslušenství k tabletům dále doplňují ochranná skla a fólie pro tablety a praktické klávesnice.