×

Rychlovarné konvice, nápojové automaty

Dá si někdo čaj? Uslyšíte-li na tuhle otázku kladnou odpověď, zapínejte ihned rychlovarnou konvici, nebo pokládejte konvici na plotnu. Mimochodem, pokud si nejste jisti, jaký model rychlovarné konvice zvolit, prostudujte článek Jak vybrat rychlovarnou konvici. Má návštěva v oblibě spíše studené nápoje? V tom případě jí nabídněte perlivou vodu ze Sodastreamu, nebo orosený půllitr z vlastního pivního výčepu.

Rychlovarné konvice, konvice na plotnu

Vodu si nejrychleji a nejefektivněji uvaříte v rychlovarné konvici či konvici na plotnu. Připravíte tak bleskově nejen čaj nebo kávu i pro své hosty, ale také např. ohřejete vodu na těstoviny. V sortimentu rychlovarných konvic naleznete cenově dostupné plastové konvice, nerezové elegantní modely nebo skleněné konvice s působivým podsvícením. Čím dál oblíbenější jsou pak konvice s regulací teploty.

SodaStream a výrobníky sody

Připravte si v pohodlí domova svěží perlivou vodu jedním tlačítkem! Výrobníky sody, nejčastěji od značky SodaStream, jsou tvořeny bombičkou s oxidem uhličitým, se kterou vytvoříte až 80 litrů skvělé limonády. Perlivou vodu však můžete využít třeba i na letní drinky. V sortimentu příslušenství pak naleznete cestovní designové lahve a také výborné sirupy SodaStream.

Pivní výčepy, příslušenství

Pro dobré čepované pivo už nemusíte vždy běžet do hospody. Výčepní zařízení jsou cenově dostupná a jejich obsluhu zvládne naprosto každý. Navíc jsou většinou kompatibilní se všemi 5l soudky.

Filtrační konvice a filtry na vodu

Základem všech nápojů je voda. Voda z kohoutku je však často plná těžkých kovů a ani dobře nechutná. Přefiltrujte si ji ve filtrační konvici nebo přes vodní filtr a pijte zdravou a čistou tekutinu! Vyměnitelné filtry vám vydrží na jeden až tři měsíce.