Vodu si nejrychleji a nejefektivněji uvaříte v rychlovarné konvici. Čaj nebo káva jsou však pouze jedny z mála příkladů nápojů, které si za pomoci rychlovarných konvic či nápojových automatů zvládnete v pohodlí domova levně připravit.

Výrobci jako Tefal, ETA, Sencor nebo Concept nabízí celou řadu rychlovarných konvic, ze kterých si každý vybere tu svou. Většina má společné skryté topné těleso, naopak se liší materiálem, barvami a funkcemi. Pokročilejší konvice vám umožní regulaci teploty, například přes LED displej. V kuchyni elegantně vyniknou nerezové konvice, ale také barevně ladící výrobky. Vyjímatelný filtr u nich brání usazování vodního kamene a 360° otočný podstavec vám zajistí flexibilitu. Bezpečnostní pojistka zaručí bezchybný chod.

Konvici nemusíte ohřívat jen na podstavci, ale třeba i přímo na plotně. Materiál z nerezu dodává výrobku nádech retra, ale zároveň máte jistotu, že se o izolovanou plastovou rukojeť nikdy nespálíte, jelikož zůstává i při vaření vody chladná.

Studené nápoje

Pokud máte chuť na studenější nápoje, vytvořte si perlivou vodu nebo limonádu v Sodastreamu. Vložením bombičky s oxidem uhličitým proměníte vodu z kohoutku v perlivou minerálku během několika málo vteřin. Doplňte ji sirupem s příchutí jahody, maliny, pomeranče, grepfruitu, multivitamínu nebo desítek dalších a pochutnejte si na osvěžujícím nápoji s celou rodinou.

Pro dospělé se skvěle hodí pivní výčepy. Přenosnou pomůcku snadno dostanete na zahradu ke grilování, a když počasí nepřeje, sladový nápoj si klidně můžete vychutnat i v pohodlí domova. Nesmí chybět narážeč, který si můžete vybrat jak plochý, tak i bajonet.

Základem všech nápojů je voda. Voda z kohoutku je však často plná těžkých kovů a ani dobře nechutná. Přefiltrujte si ji v konvici nebo přes vodní filtr a pijte zdravou a chutnou tekutinu. Vyměnitelné filtry vám vydrží na jeden až tři měsíce. 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů