Pokud pořizujete novou televizi nebo si děláte pořádek ve stávající audiovizuální technice, jistě se porozhlížíte po všemožném příslušenství. Tato kategorie vám pomůže s výběrem toho nejvhodnějšího pro vás.

Nejzákladnějším typem příslušenství je bezesporu držák pro TV, pomocí něhož můžete televizi umístit na zeď. V této oblasti naštěstí funguje velmi dobře standardizace, takže nehrozí, že by pro každou televizi byl speciální typ uchycení. Tzv. VESA systémy se ale i tak dělí na několik podkategorií. Jedná se přitom hlavně o rozestupy mezi jednotlivými závity. Nejběžnější typy jsou 100 × 100 mm, 200 x 200 mm, 400 × 400 mm a 600 × 400 mm. V naší nabídce najdete ale i méně časté rozměry a vybírat lze také například podle náklonu.

Televize už dávno není pouze jednoduchý přijímač vysílání. V dnešní době je na ni připojena celá řada dalších přístrojů, jako jsou různé chytré TV boxy, DVD a Blu-ray přehrávače atd. A všechna tyto zařízení spolu nějak komunikují, k čemuž je nutno pořídit celou řadu vhodných kabelů. V této kategorii lze vybírat podle délky či typu konektoru. Právě tady najdete HDMI redukce, anténní a audio kabely, rozbočovače a prodlužovačky.

Pokud bydlíte v dobře pokrytých oblastech, zejména tedy ve velkých městech, nepotřebujete velkou venkovní anténu a vystačíte si s pokojovou. Vybírat ji lze podle pásem podporovaných tunerem. Nejpoužívanější je pásmo VHF/UHF/FM/DIGITAL ale stále častěji se budeme setkávat s moderním standardem DVB-T/T2.

Podobnou kategorií jako držáky pro TV jsou speciální televizní stolky, které mají často tento držák zabudovaný. Vybírat budete samozřejmě hlavně podle rozměrů. Pro dokonalý příjem televizního signálu je dobré zvolit venkovní anténu určenou přesně pro vaši situaci. Volíte tedy zejména mezi anténami směrovými a anténami širokopásmovými.

S přibývajícím množstvím audiovizuálních přehrávačů v obývacím pokoji začnete ztrácet přehled o tom, jaký ovladač slouží pro co. Naštěstí nabízíme široký výběr univerzálních dálkových ovládání, která dokáží všechna zařízení sjednotit v jednom ovladači. V neposlední řadě také najdete v našem sortimentu speciální čisticí prostředky pro obrazovky TV, bezpečnostní přepěťové ochrany a specializované příslušenství k pokročilým televizím, jako jsou 3D brýle nebo bezdrátové klávesnice.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů