basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Příjem televizního signálu probíhá různými způsoby. Ve městech se nejčastěji používá kabelové vedení DVB-T nebo DVB-C, hůře dostupné lokality nejlépe pokryje satelitní signál DVB-S šířený družicemi. Celá příjmová soustava satelitní techniky se skládá z několika prvků.

Jejím základem je samotná anténa, např. klasická parabola montovaná držákem doplněná konvertorem. Signál z ní proudí do satelitního přijímače, který se stará o jeho zpracování. K tomu však potřebuje znát dekódovací informace, uložené v dekódovací kartě. Jedná se vlastně o ekvivalent CI (common interface) karty používaného u kabelové televize – tedy karty zasouvané do příslušného slotu v televizi nebo přijímači. V některých případech tato dekódovací karta umožňuje i sledování videoslužeb, jako je Voyo.

Nejznámějším poskytovatelem satelitní televize je patrně Skylink vysílající v HD kvalitě, jehož satelitní přijímače i karty nabízíme, abyste mohli sledovat programy ve vysokém rozlišení. Jeho známými konkurenty jsou Irdeto a Technisat.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat.    
_______