Příjem televizního signálu probíhá různými způsoby. Ve městech se nejčastěji používá kabelové vedení DVB-T nebo DVB-C, hůře dostupné lokality nejlépe pokryje satelitní signál DVB-S šířený družicemi. Celá příjmová soustava satelitní techniky se skládá z několika prvků.

Jejím základem je samotná anténa, např. klasická parabola montovaná držákem doplněná konvertorem. Signál z ní proudí do satelitního přijímače, který se stará o jeho zpracování. K tomu však potřebuje znát dekódovací informace, uložené v dekódovací kartě. Jedná se vlastně o ekvivalent CI (common interface) karty používaného u kabelové televize – tedy karty zasouvané do příslušného slotu v televizi nebo přijímači. V některých případech tato dekódovací karta umožňuje i sledování videoslužeb, jako je Voyo.

Nejznámějším poskytovatelem satelitní televize je patrně Skylink vysílající v HD kvalitě, jehož satelitní přijímače i karty nabízíme, abyste mohli sledovat programy ve vysokém rozlišení. Jeho známými konkurenty jsou Irdeto a Technisat.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů