Vestavné trouby, kávovary a zásuvky

Máte rádi, když v kuchyni všechno pěkně „lícuje“ a nic nevyčnívá? Pak vás bude určitě zajímat, že kromě vestavné chladničky či myčky můžete svoji kuchyň doplnit také o vestavné trouby, vestavné kávovary a zásuvky. Zařiďte si i vy moderní domácnost, kde má vše své místo!

Vestavné spotřebiče zkrátka dodají každé kuchyni uspořádání a řád. A pokud bojujete s místem, ušetří vám také nějaké centimetry. Sami se rozhodnete, do jaké výšky spotřebič umístit a nebudete se trápit složitou údržbou. Sjednoťte vzhled vaší kuchyně, aby působila minimalisticky a upraveně!

Začněme třeba u vestavné trouby. Její hlavní výhodou je, že u této trouby se nemusíte vždy sklánět až k zemi, když vytahujete plech s dobrotami. Také pro přehled, v jaké je pokrm zrovna fázi, je vestavná trouba umístěná v úrovni pasu, mnohem lepší. A pokud vám doma pobíhají zvědavé děti, budete mít navíc jistotu, že nedojde k vážné nehodě.

Nemusíte se bát, že byste kvůli rozhodnutí vestavného spotřebiče měli příliš omezený výběr. Právě naopak! Kromě uceleného designu vaší kuchyně získáte určitě i pomocnici přesně podle svých představ. Na výběr máte jak klasické pečicí trouby s výškou 60 cm, tak kompaktní pečicí trouby s výškou 45 cm do menších domácností.

Připravujete rádi domácí pečivo? Mrkněte do naší kategorie parní trouby! Skvělá funkce PlusSteam vám díky troše páry zajistí lesklejší barvu a křupavější kůrku. Pára vám také pomůže s čištěním.

Dáváte přednost moderním funkcím v retro designu? Není divu, vždyť tyto spotřebiče jsou čím dál oblíbenější a třeba takové retro trouby se budou vyjímat v každé kuchyni.

K nejznámějším výrobcům vestavných trub patří Mora, Bosch a Electrolux.

Potřebujete poradit s výběrem trouby? Mrkněte do našeho článku, kde vám představíme jednotlivé typy a jejich výhody pěkně krok za krokem.

Také vestavné kávovary přispějí k celkově sladěnému designu kuchyně. Ušetří vám rovněž místo na kuchyňské lince. Vychutnejte si oblíbené kávové speciality z celého světa stylově! Vybírat můžete z vestavných kávovarů značky AEG, Miele nebo třeba Siemens.

Vestavné ohřevné zásuvky si své dobré jméno v českých domácnostech teprve budují. Pozornost si ale určitě zaslouží, jsou totiž velmi praktické. Jejich možnosti jsou různé, zvládnou např. udržet teplotu nápojů a pokrmů, předehřát nádobí, rozmrazit jídlo nebo urychlit vykynutí těsta. Vaše pečivo bude s pomocí ohřevné zásuvky chutnat jako od profesionálního pekaře.

Vybírejte z nabídky značek Bosch, Siemens, AEG a dalších.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů