V kategorii Software najdete krabicové verze všemožných produktů, ale nechybí ani elektronická distribuce umožňující okamžité stažení. Speciálním produktem je pak Pomoc na dálku. Ta funguje tak, že po zaplacení obdržíte email s instrukcemi a kontaktem na technika. Ten pak na dálku vyřeší jakýkoliv softwarový problém s vaším stolním počítačem či notebookem, takže nemusíte váš počítač nosit do servisu.

Windows

Nejoblíbenější operační systém Microsoft Windows nabízíme v několika edicích. Pořízení Windows 10 se opravdu vyplatí, protože Microsoft neplánuje vydávat další velké verze, ale na místo toho bude průběžně aktualizovat tuto verzi.

Microsoft Office

Velmi populární kancelářský balík Microsoft Office v sobě obsahuje celou řadu jednotlivých programů, mezi nimiž nechybí ani Word, Excel, Powerpoint a další. Koupit si můžete buď klasickou edici, nebo roční předplatné Office 365. V rámci tohoto produktu budete mít neustále aktualizovaný Microsoft Office, což znamená přístup k nejnovějším funkcím po dobu platnosti vašeho předplatného. Na výběr máte opět z mnoha edicí, včetně výhodných distribucí pro studenty či domácnosti.

Antiviry

Antivirové programy chrání váš počítač před útoky zvenčí a zabraňují tak ztrátě či poškození vašich citlivých souborů. Často také zvyšují bezpečnost na internetu, takže vám nikdo nemůže například ukrást číslo karty a zneužít ho. K dispozici jsou i verze pro mobilní telefony s Androidem, protože útoky cílí v poslední době i na smartphony. Nechybí ani ekonomicky výhodné edice pro více počítačů, takže můžete ušetřit pořízením antiviru pro domácnost.

To ale nejsou jediné produkty, které si u nás můžete koupit. Nabízíme i profesionální grafické nástroje Corel, Adobe a pořídit lze i vývojové nástroje Microsoft Visio. A nabídka se stále rozrůstá, hlavně v sekci her pro PC, PlayStationXbox a Nintendo včetně digitálních distribucí známých obchodů, jako je Steam, Uplay a další

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů