Kuchyňské spotřebiče nejsou jen mixéry a rychlovarné konvice. Tato kategorie obsahuje skutečné vychytávky, které vám umožní vytvářet jedinečné pokrmy a ušetří vám spoustu práce.

Zmrzlinovače jsou přístroje na první pohled podobné domácím pekárnám. Do jejich vany nasypete či nalijete zdrojovou směs, nastavíte rychlost míchání a necháte stroj na zmrzlinu pracovat. Za pár hodin máte k dispozici zdravou, a hlavně domácí zmrzlinu. V nabídce máme základní levné zmrzlinovače dostupné téměř pro každého, ale sáhnout můžete i po pokročilých a velmi výkonných variantách, které připraví dostatek zmrzliny i na velkou party.

Pokud patříte mezi milovníky jogurtů a chcete si zkusit připravit vlastní čerstvý jogurt, jogurtovač je ideální volbou pro vás. Jogurtovač může používat buď několik oddělených (většinou skleněných) nádobek, nebo připravovat větší množství najednou ve středové nádobě.

Kromě zmiňovaných výrobků najdete v tomto oddělení také remosky, víceúčelové pánve, výrobníky želé bonbonů, vařiče vajec a spoustu jiných zajímavých přístrojů, které jsme seskupili v kategorii ostatních vychytávek do kuchyně.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů