×

Vychytávky do kuchyně

Že v kuchyni natrefíme na hrnce, pánve nebo příbory, to je asi všem jasné. Ale co tam takhle narazit na zmrzlinovače, jogurtovače, palačinkovače a vaflovače? K dobrému filmu se zase bude hodit domácí popkorn z popkornovače. Nechybí vám třeba ve výbavě ještě elektrické nože a ostřiče? Nebo výrobníky ledu a tříště? Nabídka vychytávek do kuchyně je skutečně bohatá! Více informací o zmrzlinovačích a jogurtovačích včetně skvělých receptů na domácí zmrzlinu najdete v našem článku.

Kuchyňské spotřebiče nejsou jen mixéry a rychlovarné konvice. Tato kategorie obsahuje skutečné vychytávky, které vám umožní vytvářet jedinečné pokrmy a ušetří vám spoustu práce!

Zmrzlinovače jsou přístroje na první pohled podobné domácím pekárnám. Do jejich vany nasypete či nalijete zdrojovou směs, nastavíte rychlost míchání a necháte stroj na zmrzlinu pracovat. Za pár hodin máte k dispozici zdravou, a hlavně domácí zmrzlinu. V nabídce máme základní levné zmrzlinovače dostupné téměř pro každého, ale sáhnout můžete i po pokročilých a velmi výkonných variantách, které připraví dostatek zmrzliny dokonce na velkou party.

Pokud patříte mezi milovníky jogurtů a chcete si zkusit připravit vlastní čerstvý jogurt, jogurtovač je pro vás ideální volbou. Jogurtovač může používat buď několik oddělených (většinou skleněných) nádobek, nebo připravovat větší množství najednou ve středové nádobě.

Kromě zmiňovaných výrobků najdete v tomto oddělení také palačinkovače, popkornovače, hotdogovače, výrobníky ledu a tříště nebo elektrické nože a ostřiče. Svářečky fólií a vakuovačky prodlouží čerstvost potravin jednoduchým odsátím vzduchu. Další vychytávky jsme schovali do kategorie Ostatní vychytávky do kuchyně. Najdete zde například fondue sadu, pec na pizzu nebo výrobník čokolády. A hostina může začít!