basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Ve Střední Evropě se pravidelně střídají čtyři roční období. Většinou to znamená, že v létě je nám vedro a v zimě zima. S obojím se ale dá bojovat.

První podmínkou je vědět, jaké počasí právě panuje a jak bude. Na to snadno odpoví domácí meteostanice. Ty toho zvládnou mnohem víc, než obyčejný teploměr – ze současných podmínek a tlakové tendence odhadnou i budoucí vývoj situace. Nemusíte se proto bát, že byste byli překvapeni deštěm.

Pokud vám bude zima, zatopte si. Ne vždy se ale můžete spolehnout na krb, centrální vytápění nebo ústřední topení. V tu chvíli byste dali nevíme co za teplovzdušný ventilátor, přímotop nebo elektrický radiátor. Ne vždy je však teplo jediným řešením, někdy může stačit upravit vlhkost vzduchu zvlhčovačem nebo vysoušečem.

Pokud naopak trpíte přebytkem tepla, můžete si ulevit klimatizací (klimatizační přenosnou jednotkou), nebo alespoň ventilátorem. První řešení je finančně náročnější, ale dokáže skutečně snížit teplotu v místnosti. To sice ventilátory a větráky nesvedou, ale i tak je nanejvýš příjemné, když letní vlnu veder zpříjemní větřík foukající vám do tváře.

V naší nabídce najdete i bojlery – málokdo totiž vydrží koupání v ledové vodě, ohřívač vody najde využití celoročně. Stačí si jen vybrat vhodný objem.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů