×

Auto, moto

Vyberte si z širokého výběru auto moto příslušenství, jako jsou chladničky, autodoplňky, elektrická zařízení a autovysavače. Najdete zde vyhřívané autopotahy i vůně do auta. Cesta autem nebyla nikdy pohodlnější!

Ať už cestujete na výlet, na návštěvu k příbuzným nebo do práce, je pro vás cestování autem každodenní rutinou. Produkty z kategorie Auto moto vám zpříjemní dlouhou cestu, usnadní údržbu či opravu vašeho „plechového miláčka″, ale mohou i pomoci v krizových situacích.

Autochladničky nejen pro osvěžující nápoje

Není nad to mít v autě kvalitní autochladničku! Díky autochladničce již vaše děti nebudou muset pít teplé nápoje, připravená snídaně bude i druhý den stále čerstvá, stejně jako salámy, sýry a další choulostivé potraviny, které jste dosud vždy pečlivě balili do chladicích tašek a doufali, že cestu zvládnou. Chladničky do auta jsou obvykle napájeny skrze 12V autozásuvku, většinu však můžete bez problémů připojit nejen k 12V, ale i standardní 230V zásuvce, tudíž ji využijete také v místě vašeho ubytování a posléze rovněž u vás doma. Najdou se však rovněž varianty podporující 12/230 V či méně tradiční 24V napájení, na nějž narazíte u většiny nákladních vozidel, někdy i u dodávek.

Věděli jste, že autochladnička o objemu 10 l pojme cca 15 plechovek o obsahu 0,33 l, do 30litrové autochladničky již naskládáte přibližně 8 1,5litrových lahví a v chladničce s objemem okolo 40 l a více převezete i zásobu potravin na pár dní. Zvláštní pozornost byste měli věnovat údaji o teplotě chlazení vůči okolí. Jestliže máte v autě 22 °C, pak vám chladnička s udávanou teplotou chlazení 10–17 °C ochladí vaše zásoby na 12–5 °C. Nemáte-li v autě klimatizaci, pak raději volte přístroj s chladicím výkonem 18–23 °C, případně 43 °C, který poslouží i jako menší mrazák.

K nejznámějším výrobcům chladniček do auta patří Compass, G21, Guzzanti, Hyundai a Yeticool.

Autodoplňky pro příjemnou a pohodovou cestu

V kategorii autodoplňky naleznete spoustu užitečného vybavení, které oceníte ať už sedíte za volantem, nebo řešíte pravidelnou údržbu vašeho vozidla. Nemusíte mít zrovna drahé auto, abyste si mohli dopřát komfort vyhřívaných sedadel, stačí si pořídit některý z vyhřívaných autopotahů. Mimořádně pestrá je pak nabídka autopříslušenství obsahující např. nejrůznější adaptéry a držáky, ale i prvky povinné a zimní výbavy. Díky parkovacím senzorům a dalším bezpečnostním prvkům zaparkujete vždy bezpečně bez jakýchkoli škrábanců, v případě defektu či jiné nepříjemnosti přijde vhod příslušenství na opravu pneu. Nabídku doplňují autožárovky a hevery, jež najdou uplatnění v každé garáži i dílně.

Elektrická zařízení domů i na cesty

Bez elektřiny to prostě nejde, a to ani v autě. Produkty ze sekce elektrická zařízení vám pomohou nejen v každodenním životě, ale i v nouzových situacích. Díky měniči napětí budete moci svou autochladničku a další zařízení napájené prostřednictvím 12V autozásuvky připojit k běžné síti s napětím 230 V a používat je klidně u vás doma. Pokud vám vaše auto odmítá po dlouhé mrazivé noci nastartovat, není nad to mít po ruce startovací box či kabel. No a když ani to nepomůže, pak je třeba použít nabíječku, která vaší autobaterii rychle dodá potřebnou energii.

Autovysavače pro důkladný úklid

Po návratu z dovolené či delšího výletu je třeba interiér auta pořádně vyčistit, zvláště když byli vašimi společníky děti a domácí mazlíčci. Proč natahovat kabel a nosit z domu klasický vysavač, když vše zvládnete pomocí ručního autovysavače! Hravě odstraní prach i drobné nečistoty, díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti bude vždy po ruce a připraven k použití.