Jestliže patříte mezi šťastné majitele herních konzolí PlayStation, Xbox, nebo Nintendo, pak možná chcete rozšířit svou sbírku ovladačů o nové modely, které vám posunou herní zážitek o další úroveň výše. Tato kategorie ale neobsahuje jen ovladače, ale také různé kabely, sluchátka, adaptéry a stojánky.

Příslušenství k PlayStation

Herní konzole Sony Playstation 4 je kompatibilní s velkým množstvím originálního i neoriginálního příslušenství. Nejoblíbenější jsou asi různé varianty bezdrátového gamepadu Sony DualShock 4, ale v katalogu máme i specializovanější ovladače, jako jsou například volanty s pedály pro závodní hry. Vášnivé hráče jistě také potěší herní sluchátka, z nichž máte opravdu široký výběr.

I starší konzole od PlayStation 3 má stále co nabídnout, a proto se rozhodně vyplatí investovat i do příslušenství. To je navíc často zpětně kompatibilní s PS4, takže ho nemusíte většinou s upgradem konzole měnit. Společným příslušenstvím jsou také předplacené karty pro PlayStation Store.

Příslušenství k Xbox

Stejně jako u konkurenčního PlayStation 4 i k Xbox One nabízíme velké množství příslušenství, které lze pro přehlednost rozdělit ještě do dvou podúrovní na gamepady a ostatní doplňky. Na rozdíl od PS ale není s Xboxem One kompatibilní žádné příslušenství starší generace, takže opravdu vybírejte pouze v kategorii, která přísluší vašemu modelu.

K Xbox 360 nabízíme gamepady všemožných značek, ale pořídit si můžete samozřejmě i originál od Microsoftu. Nechybí ani ostatní příslušenství známé z předchozích odstavců. Jednotícím prvkem staré a nové generace jsou opět předplacené karty, v tomto případě pro Xbox Live a Xbox Gold.

Příslušenství ke konzolím Nintendo

Tato sekce nabízí veškeré dostupné příslušenství a doplňky k stolním i kapesním herním konzolím Nintendo.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů