Patříte mezi milovníky kávy? Pak asi vlastníte i kávovar. V této kategorii najdete veškeré příslušenství a doplňky, které si můžete ke kávovaru přát. Nezáleží při tom na tom, jestli máte jednoduchý kapslový kávovar, nebo pokročilý pákový přístroj profesionální kvality. Nabídka je opravdu široká, takže si zde každý najde přesně to, co potřebuje.

Kapsle do kávovarů

Tato sekce obsahuje širokou paletu kapslí s kávovými nápoji, které jsou pro lepší přehlednost rozděleny ještě podle jejich typu. Najdete zde následující sekce:

Kapsle Dolce Gusto
Kapsle Tassiomo
Kapsle Cremesso
Kapsle Nespresso

Na kapsle si můžete pořídit i praktické stojánky, takže je budete mít vždy po ruce. Stojánky na kapsle navíc umožňují roztřídit si kávové nápoje dle typu.

Káva do kávovarů

Jestliže patříte k pokročilejším uživatelům a místo kapslí používáte přímo kávová zrna, jistě budete nadšeni tímto oddělením. Nabízíme zajímavé druhy kávy z celého světa. Najdete zde zrnkovou kávu, mletou kávu a nechybí ani porcovaná káva, někdy též označovaná jako pody.

Na výběr máte celou řadu značek, mezi něž patří například Delongi, Lavazza, Limo Bar, Jacobs, Illy nebo exkluzivní Nero.

Profesionální baristické potřeby

Pokud to myslíte s vařením kávy opravdu vážně, budete potřebovat kvalitní baristické potřeby. Nechybí pěchovadla pro pákové kávovary, odměrky pro precizní tvorbu kávových specialit, šálky a skleničky nebo podložky pod šálky. Teploměry, sirupy, konvičky a další doplňky najdete také v sekci ostatní. Tato sekce obsahuje i náhradní díly pro kávovary, napájecí adaptéry, termosky na kávu a podobně. Některé potřeby jsou prodávány pod vlastní značkou Datart, zatímco některé další nesou renomovaná loga společností Catler, JURA, Illy a další.

Filtry a odvápňovače

Nejvyšší metou každého milovníka kávy je plně automatický kávovar, který dokáže několika dotyky připravit ze surových zrn lahodný šálek kávy. Protože se ale jedná o velmi komplexní zařízení, je třeba věnovat pozornost jejich údržbě. Potřeby pro údržbu kávovarů obsahují různé odvápňovače, filtry a čisticí tablety. V katalogu najdete i produkty od známých značek jako Philips, SAECO, Krups či Bosch.

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů