basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Správné kuchyňské nádobí vám rozšiřuje možnosti, jak si připravovat chutná i zdravá jídla - ne nadarmo se Remoska stala legendou a ETA synonymem vaření na úrovni. Obyčejné vaření a pečení nelze opakovat donekonečna, vyzkoušejte proto další pomůcky, s nimiž si vytvoříte smažené, grilované i zcela zdravé pokrmy bez přidaného tuku. Představivosti se meze nekladou.

Hranolky, smažené ryby v trojobalu nebo masové kuličky již nejsou záležitostí pouze drahých fastfoodů. Připravte si je v pohodlí domova ve fritovacích hrncích. Bezpečný provoz, rychlá příprava a výborná chuť, to jsou jen některé z řady výborných vlastností, kterými fritované potraviny oplývají.

Vaření v parním hrnci je způsob, jak si jídla vychutnat zdravě a naplno. Pára je mocný nástroj, který vám zeleninu i maso udusí a zachová přitom jeho vitamíny, minerály a další nutričně prospěšné látky. Nemusíte přidávat žádný extra tuk v podobě másla či oleje, takže jde o vhodný způsob vaření, pokud chcete zhubnout. Vaření je jednoduché. Stačí do spodní nádoby nalít vodu a do vrchních pater naskládat jídlo. Časovač vás sám upozorní, kdy je jídlo hotové.

Tlakový hrnec je výborný pro přípravu masa, které by jen v troubě nebo na pánvi ztvrdlo nebo bylo gumové a nedobré. Vaření pod tlakem je účinný způsob, jak zachovat živiny i výbornou chuť potravin. Speciální multifunkční hrnce vám nabízí velké možnosti využití. Podle potřeby si v nich můžete nejen vařit, ale také fritovat, vařit v páře, grilovat, tvořit v nich nepečené dezerty, fondue a mnoho dalšího. Součástí příslušenství bývají fritovací koše, formy na bábovky, nerezové mřížky a další.

Elektrické vařiče a pánve

Varná deska není vždy integrovaná do kuchyňské linky nebo součástí sporáku. Pořiďte si jednu nebo dvě plotýnky na základní vaření, ohřev vody a podobně. Elektrické vařiče se zpravidla zapojí do zásuvky a teplotu nastavujete otáčením knoflíkového ovladače.

Výbornou volbou na chatu, na kolej nebo do menších domácností jsou přenosné minitrouby. Jejich kompaktní rozměry a nízká hmotnost vám umožní s nimi pohodlně manipulovat, lze je připojit kdekoliv v blízkosti elektrické zásuvky. Interiér je menší než u běžných trub, ale i minitrouby zpravidla mají ve výbavě rošt nebo malý pekáček. Teplotu regulujete pohodlně pomocí tlačítek nebo na displeji.

Ne všechno ale zvládne trouba upéct. V případě pečiva rozhodně domácí pekárnu nenahradí. S ní si během chvilky vytvoříte křupavý čerstvý chléb nebo housky a pečivo vám provoní celou domácnost.  Tvořte chléb se semínky, žitný, pšeničný, celozrnný, s ořechy nebo ovocem. Domácí pekárny mají často přehledný LCD displej, kde navolíte nastavení od velikosti chleba přes délku pečení až po míru upečení.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______