×

 • program je pro OSVČ i firmy
 • vstup a členství v programu je zdarma
 • získáte slevy na veškeré zboží v e-shopu i na prodejnách
 • získáte přehled o firemních nákupech

Podpoříme vaše podnikání! Ať už patříte k malým živnostníkům, nebo jste součástí velké společnosti, díky našemu programu DATART PRO podnikání můžete nyní nakupovat elektro mnohem výhodněji. Účast v programu je zdarma, a přitom si užijete ty nejvýhodnější ceny. Využijte toho!

VÝHODY PROGRAMU

NAKUPTE COKOLIV

ZDARMA A BEZ PODMÍNEK

Vstup do programu vás nic nestojí,
stačí se zaregistrovat s IČO

NAKUPUJTE KDYKOLIV

VIP NAKUPOVÁNÍ

Slevy na všechny kategorie elektra
na webu i v prodejnách DATART

VYZVEDNĚTE ZDARMA

PŘEHLED O NÁKUPECH

Objednávky a faktury ke stažení
v zákaznické sekci

NIŽŠÍ CENY IHNED PO PŘIHLÁŠENÍ

Stačí jednou zaregistrovat vaše IČO a založit si VIP účet na DATART.cz a při každém dalším přihlášení se vám ceny automaticky přepočítají. Nečeká vás žádné opisování slevových kódů.

VYPLŇTE FORMULÁŘ A DO 2 DNŮ NAKUPUJTE VÝHODNĚJI

Krok č. 1

Zažádat o vstup do programu

 1. Vyplňte níže uvedená pole a zkontrolujte správnost údajů.
 2. Klikněte na tlačítko "ODESLAT".
 3. Během 48 h vaše údaje prověříme a zašleme vám do e-mailu VIP registrační kód.

Vámi poskytnuté údaje budou zpracovány pouze pro účely vyřízení žádosti o vstup do programu DATART PRO podnikání. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete v Úplných pravidlech programu DATART PRO podnikání.

Krok č. 2

V E-MAILU MÁTE OD NÁS VIP KÓD

Po vyplnění a odeslání formuláře dle kroku č. 1 vaše údaje prověříme a do 48 hodin vám zašleme registrační VIP kód, ten zkopírujte a pokračujte krokem č. 3.

Krok č. 3

VYTVOŘIT ÚČET

 1. Klikněte na tlačítko „VYTVOŘIT ÚČET“.
 2. Vyplňte jednotlivá pole.
 3. Určete si heslo, se kterým se budete přihlašovat.
 4. Do určeného pole zadejte VIP registrační kód, který jsme vám zaslali do e-mailu.
 5. Potvrďte formulář stisknutím tlačítka „Zaregistrujte se“.
 6. Je hotovo a můžete nakupovat za zvýhodněné ceny.

CO DÁL? JAK UPLATNÍM SLEVY?

Pokud máte dokončenou registraci dle kroků uvedených výše, ceny na webu se vám automaticky přepočítají
na slevy pro podnikatele. Nyní můžete nakupovat, jak jste zvyklí.

Pokud se vám zvýhodněná cena nezobrazuje, restartujte si webový prohlížeč.

NEVÍTE SI RADY?

Tady jsou nejčastější otázky a odpovědi:

Postupujte dle kroků 1-3 na této stránce. Nejprve je nutné vyplnit a odeslat formulář dle kroku č. 1, kde zadáte platné IČO, které ještě není v programu registrované. Po úspěšné registraci vám do 48 hodin zašleme na e-mailovou adresu registrační VIP kód, který zadáte pro vstup do programu dle kroku č. 3.

I v tomto případě je potřebné vyplnit formulář dle kroku č. 1, kde zaregistrujete své IČO. Na základě správnosti vám zašleme VIP kód.
Dále se na této stránce přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem, pod kterým jste na DATART.cz registrován/a. Do určeného pole zadejte registrační VIP kód, který jsme vám zaslali na email po úspěšné registraci IČO.

Nemusíte, VIP kód použijete pouze jednou, při aktivaci vašeho účtu, po aktivaci budete mít VIP účet a kód již nebude potřeba. Pro příští přihlášení budete potřebovat pouze váš e-mail a heslo, které jste si při registraci nastavili.

Zkontrolujte, zda bylo provedeno přihlášení, u vašeho účtu by měla být ikonka VIP. Pokud se zvýhodněná cena i nadále nezobrazuje, restartujte si webový prohlížeč.

Bohužel ne, nákup na splatnost možný není.

Nakupovat za VIP ceny můžete v e-shopu DATART.cz nebo na jakékoliv prodejně DATART na území České republiky.

Své výhody člena DATART PRO podnikání můžete využít na všech prodejnách DATART, stačí, když při nákupu sdělíte u poklady vaši emailovou adresu, na kterou máte registrován účet a po ověření vám bude cena přepočítána právě podle podmínek programu.

Ano, výhodnější ceny produktů jsou pro všechny nákupy realizované s vaším účtem a nejsou omezeny. Bude pak záležet pouze na vás, zda si vybranou objednávku nakoupíte jako podnikatel nebo soukromá osoba. Cenu budete mít v obou případech stejně výhodnou.

DATART PRO podnikání patří mezi naši nejlepší nabídku produktů a není možné je využít společně s žádným slevovým kódem, pokud není v akci uvedeno jinak.

Ano, dárkový poukaz funguje podobně jako cenina a pokud ho máte, je možné ho využít a zaplatit celou částku nebo její část tímto dárkovým poukazem.

Ano, i u již zlevněných produktů dostanete v rámci DATART PRO podnikání ještě lepší cenu. Cena a sleva u produktů, které vidíte po přihlášení do svého účtu, je tvořena konkrétně pro daný produkt a zohledňuje naši maximální slevu, kterou jsme schopni na produkt v rámci DATART PRO podnikání poskytnout. Často se jedná o nejlepší ceny na trhu, ale garantovat to u všech produktů nemůžeme.

Ano, dárky k produktům i zpětný bonus dostáváte a využíváte i v rámci DATART PRO podnikání, pokud není pořadatelem akce stanovena výjimka.

Zboží objednané v rámci DATART PRO podnikání budete moci reklamovat na našich prodejnách, zasláním na naše reklamační oddělení, servisní oddělení, nebo můžete využít autorizovaný servis výrobce. Možnosti reklamace zjistíte na této stránce.

Ano, samozřejmě můžete, a to zcela zdarma. Navíc při platbě předem jakoukoliv kartou budete mít osobní odběr na jakékoliv prodejně DATART v ČR také zdarma.

PRO JEDNORÁZOVÝ VELKÝ NÁKUP ELEKTRA

Zvýhodněná cenová hladina v programu DATART PRO podnikání je stálá a časově neomezená. Pokud vaše firma plánuje jednorázový
větší nákup, je možné, že vám dokážeme nabídnout ještě lepší cenu. Zažádejte si o cenovou nabídku na míru.

POTŘEBUJETE NAŠI POMOC?

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

infolinka@datart.cz

225 991 000

Úplná pravidla programu naleznete zde.