basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Herní konzole

Herní konzole
  • x40_playstation_VR Playstation VR
  • i38650 NVIDIA SHIELD

Filtrovať môžete podľa:

Cena
2290-2290|4999-4999|7490-7490|8690-8690
Další technické parametryFiltrování výsledků
  • Dostupnost
  • Pouze produkty s dárkem
  • Dostupnost na prodejně
    Vybranému filtru a regionu nevyhovuje žádná prodejna. Vyberte jiný region.
  • Značka

Zobrazuji 1 - 4 ze 4

Zobrazení: Tabulkové | Řiadkové

Pokud patříte v nekonečné debatě PC vs. Herní konzole do druhé jmenované skupiny, tak zpozorněte. Tato kategorie obsahuje všechny v současnosti nejoblíbenější herní konzole pro děti i dospělé, příslušenství k herním konzolím a samozřejmě také hry na konzole. Ty jsou dále ještě rozděleny podle platformy. Zajímavostí je, že některé hry jsou unikátní pro platformu, takže si je zahraje jen hráč věrný dané platformě. I tomuto aspektu je tedy při výběru dobré věnovat pozornost.

Až si nějakou konzoli vyberete, nezapomeňte se ujistit, že máte veškeré příslušenství potřebné pro připojení k vaší televizi. Hodit se mohou zejména kabely pro audio a video.

Jakou konzoli zvolit?

Sony PlayStation 4 je herní konzole od společnosti Sony, která v době svého uvedení na trh vzbudila obrovské nadšení, jenž neopadá ani nyní. Pořídit si můžete původní verzi, tenkou verzi PlayStation 4 Slim a v nabídce nám nechybí ani varianta PlayStation 4 Ultimate, která je výrobcem označována jako nejpokročilejší herní konzole na trhu. Některé edice navíc obsahují zdarma i několik her či ovladač Dualshock 4 navíc.

Samostatnou podkategorií je pak virtuální realita PlayStation VR, která v současné době patří mezi nejdostupnější sety pro virtuální realitu na trhu. Kromě základního balení si lze přikoupit samostatně i pohybové ovladače PS Move nebo 3D kameru PS4 Eye Camera. S tím, jak se VR gaming stává stále populárnějším, se dá očekávat, že se na trhu budou rychle objevovat čím dál tím dokonalejší videohry pro virtuální realitu.

Největším konkurentem PlayStationu je již tradičně konzole Microsoft Xbox, jejíž nejnovější verzi Xbox One u nás najdete též v několika variantách. Ty se liší velikostní pevného disku, barvou nebo druhem přiložené hry. Některé edice navíc přidávají i pohybovou kameru Kinect nové generace.

Japonská značka Nintendo je speciálním případem, protože nabízí hned několik modelů herních konzolí. Nejoblíbenější je asi herní konzole do ruky Nintendo 3DS a její varianty, ale výrobce samozřejmě nenabízí pouze kapesní herní konzole. Nintendo Wii U je totiž plnohodnotná herní konzole, kterou si můžete klasicky připojit k vaší televizi či monitoru.

Ostatní herní konzole

V sortimentu máme i velmi levné herní konzole, které jsou vhodné zejména pro nenáročné hraní a pro malé děti.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů