×

Cenová nabídka na míru

CENOVÁ NABÍDKA
NA MÍRU
Velké nákupy opravdu výhodně

✓  individuální cenová nabídka a nadstandardní péče

✓  pro domácnosti i podnikatele u nákupů nad 50 000 Kč

VÝHODY SLUŽBY

Nabídku sestavíme na míru

Nabídku sestavíme na míru a co nejvýhodněji

Nabídneme vám nejlepší možnou cenu. Nabídku připravíme do 1 pracovního dne.

Odborně poradíme

Odborně poradíme

Pomůžeme s výběrem a doporučíme vhodné příslušenství.

Kompletní servis

Postaráme se o kompletní servis

Zajistíme dopravu, instalaci a další služby za zvýhodněných podmínek.

vybavíme váš dům i pracoviště

Cenovou nabídku můžete využít pro vybavení vašeho nového bytu či domu nebo třeba při rekonstrukcích. Pro podnikatele rádi sestavíme nabídku k zařízení pracovišť, kanceláří apod. Ať už řešíte jakoukoli situaci, pošlete nám žádost o cenovou nabídku a vaším případem a přáním se budeme zabývat individuálně.

Příklad

Našeho zákazníka čeká při rekonstrukci domu kompletní výměna kuchyně a kuchyňských spotřebičů. Na DATART.cz už si vybral troubu, varnou desku a další spotřebiče. Teď si ale láme hlavu s výběrem myčky. Ví, že jeho investice bude přesahovat 50 000 Kč, proto požádá o zvýhodněnou cenovou nabídku a pomoc s nákupem.
Naši elektrospecialisté mu rádi pomohou s výběrem a vytvoří cenovou nabídku. Navíc mu doporučí příslušenství (např. sůl do myčky) a postarají se o dopravu, montáž i doprovodné služby (př. prodloužená záruka) se zvýhodněnými cenami.

Vyplňte formulář a získáte
nabídku do 1 pracovního dne

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

O sestavení cenové nabídky na míru si můžete zažádat v případě, kdy váš nákup dosahuje hodnoty min. 50 000 Kč.

Cenovou nabídku na míru sestavíme rádi pro kohokoliv (fyzická i právnická osoba), kdo splní minimální hodnotu nákupu. Po odeslání žádosti se budeme vaším případem zabývat individuálně.

V rámci našich speciálních programů u nás můžete kdykoliv nakupovat s exkluzivními slevami. I tak lze využít sestavení individuální cenové nabídky. Všechny požadavky řešíme individuálně – zjistíme, jestli je v naší moci nabídnout ještě výhodnější cenu. Proto nám, prosím, pošlete váš výběr přes formulář výše.

vÝHODNÉ NÁKUPY S NAŠIMI SPECIÁLNÍMI PROGRAMY

DATART PRO podnikání