basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Fotoaparát, mobilní telefon či GPS navigaci dnes vlastní téměř každý. Díky velkému pokroku ve vývoji těchto zařízení dnes fotoaparáty, mobilní telefony a GPS navigace nabízejí svým majitelům velké množství funkcí, které již nemusí s přístrojem samotným vůbec souviset. Mobilní telefon tak můžeme používat jako fotoaparát a z digitálního fotoaparátu můžeme pořízené fotografie rovnou posílat na internet.

Sortiment digitálních fotoaparátů a příslušenství k fotoaparátům můžete zakoupit v těchto kategoriích: Zrcadlovky, Kompakty, Fotoaparáty s výměnným objektivem, Objektivy, Blesky, Paměťové karty, Stativy, Filtry.

Také mobilní telefony se dnes dodávají na trh v několika variantách, ať už výkonnostních či vzhledových. Svůj nový mobil si můžete zakoupit zde: Smartphony, Dotykové telefony, Klasické telefony, Dual SIM telefony, Telefony s QWERTY, Telefony pro pevnou. K novému mobilu si nezapomeňte také dokoupit příslušenství: Pouzdra, Nabíječky, Paměťové karty, Rukavice, Handsfree.

GPS navigace se podle využití člení na: Automobilové navigace, Motocyklové navigace, Outdoorové navigace, Navigace s doživotní aktualizací. I k navigacím existuje celá řada velmi užitečného příslušenství: Mapy pro GPS, Pouzdra a držáky pro GPS, Čisticí prostředky na GPS

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů