×

Telefony

Bez telefonu by to v dnešní době prostě nešlo. Ať už hledáte mobilní telefon pro děti, dospělé či seniory, telefony pro pevnou linku nebo vysílačky, u nás určitě najdete ten, který potřebujete. V nabídce samozřejmě nechybí ani příslušenství k mobilním telefonům. Při výběru by se vám pak mohl hodit náš článek Jak vybrat mobilní telefon. A pokud toužíte také po prémiových službách jako prodloužená záruka, pojištění nebo instalace fólie, klikněte zde.

Dokážete si představit život bez telefonu? Ať už doma nebo v práci, telefony nás provázejí na každém kroku! V DATARTu pořídíte telefony všeho druhu, od těch nejluxusnějších smartphonů až po bezdrátové telefony či vysílačky.

Bez mobilu ani krok

Mobilní telefony se staly našimi nepostradatelnými společníky. Jednoznačnými vládci jsou telefony tzv. chytré neboli smartphony, se kterými toho zvládnete mnohem víc než jen zavolat kamarádce či napsat SMS. Možná si ani neuvědomujete, kolik různých přístrojů dokáže takový smartphone nahradit, od MP3 přehrávače přes digitální fotoaparát až po budík a nejrůznější diáře či zápisníky. Chcete-li to nejlepší, co si lze momentálně koupit, pak vybírejte mezi telefony Samsung Galaxy, pro fanoušky „nakousnutého jablka″ bude jasnou volbou Apple iPhone. Špičkové telefony však můžete najít i u značek Xiaomi, vivo, Motorola či realme.

Pokud je pro vás u telefonu nejdůležitější velikost, pak vybírejte dle úhlopříčky displeje. Sháníte malý telefon, který se vám bez problémů vejde i do kapsy u kalhot? Zaměřte se na telefony o úhlopříčce do 5,4". Zlatý střed představují smartphony s úhlopříčkou do 6,2". Je libo něco většího? Pak si prohlédněte nabídku mobilů o úhlopříčce do 6,5". Při sledování filmů a hraní náročnějších her se vám bude hodit pořádný displej s více než 6,7" úhlopříčkou.

Jestliže je vám i tohle málo, v tom případě vybírejte mezi telefony ohebnými či skládacími, které se otevírají buď jako kniha, případně jsou výklopné jako dříve populární véčka. Díky tomu v sobě ukrývají ještě větší displej blížící se svou velikostí i menším tabletům. Ještě mnohem více informací najdete v našem článku Jak vybrat mobilní telefon.

Není mobil jako mobil

Ať už jste dělník na stavbě, domácí kutil neustále zavřený v dílně, případně vášnivý horolezec a stan je pro vás druhý domov, nutně potřebujete telefon, který „něco vydrží″! V tom případě pro vás bude jednoznačně nejlepším řešením odolný telefon. Odolné, případně outdoorové telefony odolají pádům z výšky i nárazům, často mnohem důležitější je odolnost vůči vodě, mrazu, prachu a dalším nečistotám, díky čemuž snese hrubší zacházení.

Hledáte mobil, se kterým snadno zavoláte, případně pošlete SMS svým blízkým a nic víc nepotřebujete? Vsaďte na starou dobrou klasiku v podobě tlačítkového telefonu. Svým rodičům a prarodičům můžete rovněž pořídit přímo mobil pro seniory nabízející specializované funkce jako např. SOS tlačítko pro přivolání pomoci, stejně jako extra velká tlačítka a výrazně hlasitější reproduktor.

Ke svému novému mobilu si můžete pořídit pestrou paletu rozmanitého příslušenství. Mějte svůj telefon neustále v bezpečí kvalitního pouzdra, obalu či krytu, ochranná skla a fólie poskytnou ochranu i nejchoulostivější části vašeho mobilu, tj. displeji. Více informací ohledně prémiové péče o váš telefon (pojištění, prodloužená záruka a další) se dočtete na této stránce. K dispozici toho ale máte mnohem víc včetně selfie tyčí, sluchátek či nepostradatelných powerbank.

Volejte přes pevnou linku jako z mobilu díky bezdrátovým telefonům

Světu sice již několik let vládnou mobilní telefony, ale ani pevná linka v žádném případě neztratila na významu. Proč neustále běhat přes celý byt ke zvonícímu telefonu, když jej můžete mít stejně jako svůj mobil vždy u sebe? Stačí si pořídit bezdrátový telefon pro pevnou linku a i ten nejdůležitější hovor vyřídíte klidně i z lehátka na vaší zahradě.

Za dobrodružstvím jedině s pořádnou vysílačkou

Také vás právě napadlo, proč si pořídit vysílačku? Taková vysílačka se může stát vaším věrným společníkem při nejrůznějších výletech za dobrodružstvím. V terénu oceníte jejich bezplatný provoz, rychlost a dosah signálu i v místech, kde si mobil „ani neškrtne″, ale především možnost komunikace s více lidmi současně, a to je zejména při rodinných výletech doslova k nezaplacení. Pořizovací cena je navíc většinou nižší, než u mobilního telefonu, tak není nad čím váhat.