Elektronika je všude kolem nás. Využívejte moderních technologií a zjednodušujte si život využitím nositelné elektroniky, tedy chytrých hodinek, sportovních monitorů aktivit a dalších multifunkčních přístrojů, které fungují mnohdy stejně dobře jako chytré telefony či tablety.

Chytré hodinky Apple Watch mají celou řadu funkcí. Na svém zápěstí můžete přijímat hovory, vyřizovat SMS zprávy, dívat se na kalendář, poslouchat hudbu, nechat se budit budíkem, sledovat kroky, spálené kalorie, tepovou frekvenci, užívat si stovky různých aplikací. To vše je navíc zabaleno do krásného kompaktního ciferníku s vyměnitelným řemínkem. Vyberte si délku i barvu podle svého stylu a ukažte, že jste jablíčkář se stylem.

Nejen Apple vyrábí chytré hodinky. Podobné funkce najdete také u výrobků osvědčených značek, jakými jsou například Carneo, SamsungGarmin a další. Menu bývá zpravidla v češtině a jako operační systém je využit iOS nebo Android. 

Sportovní hodinky jsou druhem chytrých hodinek. Jejich funkce jsou více zaměřeny na fitness životní styl a jsou vhodné pro všechny sportovce. Se sportovními hodinkami budete mít na displeji přehled o spálených kaloriích, počtu denních kroků, tepové frekvenci i spánkovém režimu. Často jsou vodotěsné, nezaskočí je déšť ani chlorovaná voda v bazénu nebo slaná v moři. Na rozdíl od chytrých hodinek vydrží baterie sportovních hodinek o poznání déle. Některé z nich, například Fitbit, nabíjíte přes USB, u jiných, např. u některých modelů Polar, je nutné baterii vyměnit.

Monitory aktivit neboli fitnesstrackery jsou velmi podobné sportovním hodinkám. Jsou opět výbornou volbou pro sportovce a obecně pro všechny, kteří chtějí mít přehled o svých fitness aktivitách. Monitory aktivit můžou fungovat samostatně, často je ale vhodné pro ještě lepší výsledky propojit chytrý náramek se svým telefonem či tabletem a měřené údaje zobrazovat přímo na displeji svého přístroje.

Hodinky měří váš trénink, ať už jde o běhání, jízdu na kole, plavání nebo jakýkoliv další sport. Pomocí Bluetooth je propojíte se smartphonem (např. iPhonem) a pak si můžete začít zlepšovat kondici. Výrobci se nezaměřují pouze na dospělé sportovce, ale vytváří monitory aktivit také pro děti. Standard odolnosti IP je u sportovních hodinek a monitorů aktivit vyšší než u chytrých hodinek, jsou přizpůsobeny sportovním aktivitám a mají zvýšenou odolnost vůči prachu a vodě.

Nejrozšířenějším příslušenstvím k hodinkám jsou vyměnitelné řemínky. Především Apple Watch nebo Fitbit jsou kompatibilní s celou řadou řemínků různých barev i délek, takže si můžete vybrat přesně ten, který nejlépe doplňuje vaši osobnost. Kromě řemínků však DATART nabízí např. také cyklistické senzory nebo senzory na obuv. Ty napomáhají k ještě přesnějšímu měření vašich aktivit. Dostaňte se do formy!

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů