basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Aby elektrospotřebiče sloužily, potřebují přívod elektrické energie – to je známý fakt. Ale i elektrické vedení je třeba udělat chytře, kvalitně a bezpečně. Určitě jste slyšeli o někom, kdo natrefil na špatného elektrikáře, naopak kontakty na šikovného elektrikáře se cení zlatem. Ani zlaté ručičky však nezachrání nekvalitní elektroinstalační materiál.

Potřebujete kvalitní vodiče a vedení, zásuvky a třeba i další zařízení, jako jsou detektory kouře, objímky žárovek nebo instalační krabice. Od zásuvky je třeba vést elektřinu k elektronice. „Pes“, neboli prodlužovací kabel, klasická prodlužka, je tou nejjednodušší variantou. Pokud k ní ale připojujete drahý a výkonný počítač nebo televizi, zasloužíte si něco lepšího: přepěťovou ochranu, která vyrovnává rázy šířící se vedením. Je to tak, jedna přepěťová ochrana může být rozdílem mezi herním PC a kusem bezcenného šrotu.

Bohužel výrobci rádi používají různé typy konektorů pro napájení. Typicky notebooky používají různá napětí a proudy. Pokud byste náhodou originální adaptér ztratili, není třeba věšet hlavu, máme v nabídce i různé měřáky, převodníky a adaptéry.

Nejen proudem z rozvodné sítě živ je člověk. Občas vyrážíme mimo civilizaci. Právě tam nejvíc přijdou vhod baterie a lampičky a svítilny jich využívající. Klasické tužkové baterie a články postupně nahrazují akumulátory, tedy nabíjecí baterie. Často je seženete výhodně včetně nabíječky. Zjistili jsme, že často poptávaným zbožím jsou baterie do naslouchadel – i ty se v našem sortimentu najdou.

Nejčastějším způsobem využití tužkových i jiných baterií jsou svítilny a lampičky. Ne, že byste v DATARTu nenašli stolní lampičku na noční stolek, ale čelovky, cyklosvítilny, ruční svítilny a dekorativní osvětlení jsou pro baterky typičtější.

Sezonním zbožím pak je vánoční a ostatní osvětlení – v něm najdete vánoční řetězy, umělé svíčky a podobné drobnosti, které oko potěší a dům nezapálí.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů