×

Tablety a čtečky eknih

Na cesty i pro relax na gauči – tablety a čtečky eknih vám poskytnou zábavu na celé hodiny. Tablet vám zpříjemní cestování díky hudbě, hrám nebo třeba dobrému seriálu. Čtečky eknih zase ocení fanoušci příběhů, kteří s sebou v kufru nechtějí vozit těžké knihy. S výběrem té pravé vám rádi poradíme v článku Jak vybrat čtečku e-knih.

V této kategorii pořídíte tablety pro děti, profesionální tablety s klávesnicí, tablety na multimédia, čtečky e–knih a nechybí samozřejmě ani iPady od Applu.

Tablety

Pokud rádi sledujete multimédia, surfujete po webu nebo hrajete mobilní hry, ideálním zařízením pro vás je tablet. Některé modely mají i možnost LTE připojení, takže můžete zůstat online i na cestách. Jestliže na tabletu plánujete psát delší texty nebo vykonávat kancelářskou práci, pak zvažte pořízení tabletu s klávesnicí. Obsah vhodný pro děti a školáky pak nabídnou tablety pro děti.

V naší nabídce najdete tablety Samsung, eStar, iGET, Huawei a spoustu dalších.

Milovníci prostředí iOS od Applu pak ocení kategorii iPadů.

Aby při přenášení nedošlo k poškození vašeho tabletu, můžete si přikoupit i nějaké pouzdro na tablet. Nabízíme ale také celou řadu dalšího příslušenství k tabletům jako držáky, dotyková pera nebo ochranná skla a fólie.

Čtečky eknih

Když se řekne čtečka e-booků, většina z nás si asi vybaví čtečky Pocket Book. Výrobou těchto zařízení se ale zabývá také Amazon se svými zástupci Amazon Kindle. Dáte přednost dotykovému displeji, nebo tlačítkům? Pokud si nejraději čtete večer v posteli či na gauči, porozhlédněte se po čtečkách s podsvíceným displejem. V každém případě se můžete těšit na dlouhou výdrž na baterii počítající se v řádu týdnů, což tablety nesvedou.

Pro příjemnější držení a ochranu čtečky při cestování můžete zvážit nákup praktického pouzdra či ochranné fólie.