Grily, topinkovače, sendvičovače, udírny

Už vás omrzela klasická snídaně s pečivem, sýrem a jogurtem? Vyzkoušejte něco jiného – toasty, topinky či sendviče, uvidíte, o kolik se budete ráno cítit lépe. Nebo byste raději něco lepšího a uvažujete rovnou o grillu?

Topinky upečete hravě v topinkovači. Pro snadnou obsluhu s minimem čištění se bude hodit vyjímatelná nádoba na drobky. Nemusíte ale volit klasické tvary, velmi oblíbené jsou totiž topinkovače, do kterých se vejde celá bageta. Užší krajíce udrží ve stejnoměrné vzdálenosti od topných těles funkce centrování. Funkce High lift usnadňuje vyjmutí malých kousků pečiva.

Toastovač/sendvičovač je snad ještě oblíbenější. Je úplně jedno, jestli máte rádi toasty v podobě trojúhelníčků nebo čtverců, důležitá je zapečená náplň, protože u toustovačů s vyměnitelnými plochami můžete tvary měnit nebo je nahradit plotýnkami pro přípravu sendvičů či vaflí. A ještě si formičky umýt i v myčce, bez práce. Pokud váš toustovač v myčce mýt nelze, sáhněte aspoň po typu s nepřilnavým povrchem.

Výborným domácím pomocníkem je elektrický stolní grill. Můžete ho používat celoročně, protože nekouří a připomenout si tak zahradní párty s voňavými steaky. Chuť kouře a dřeva sice nedokáže stoprocentně napodobit, zato však máte jistotu, že grilujete zdravě, neboť přebytečný tuk může volně odkapávat a nepálí se. Zajímavou alternativou je raclette gril pro zapékání příloh a sýra. U něj můžete citlivě nastavovat teplotu a ladit tak výslednou chuť. Buďte opravdovými gurmány!

Mezi největší výrobce grilů patří Tefal, Severin, Fieldmann, Sencor, Catler a Lotus, ale naše nabídka je mnohem pestřejší.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů