Auto už dávno není jen motor a čtyři kola. V každém modernějším automobilu najdeme v dnešní době opravdu velké množství rozličné elektroniky, z čehož vyplývá, že ji lze obměňovat, vylepšovat a doplňovat. A právě s tím vám pomůže tato kategorie.

Autorádia

Autorádio je přístroj, bez nějž si dnes už málokdo dovede auto představit. Podle toho, jakým způsobem budete hudbu přehrávat si můžete vybrat, jestli chcete autorádio s Bluetooth, autorádio s DVD nebo moderní autorádio s USB. V nabídce najdete modely od základních tlačítkových po pokročilé s velkou dotykovou obrazovkou, takže jistě najdete to, které vám bude vyhovovat nejvíce.  Nabízíme i renomované značky Pioneer, Sony či Kenwood.

GPS navigace do auta

V této části můžete vybírat z navigačních systémů s GPS. Najdete zde základní levné GPS navigace do auta, ale nechybí ani pokročilé přístroje s asistenty parkování a dalšími funkcemi.

Kamery do auta

Kamera do auta je výrobek, který vám může usnadnit jednání s pojišťovnou či usnadnit vyjasnění průběhu nehody. Kamera do auta s Full HD už v dnešní době není nic neobvyklého, takže můžete pořizovat opravdu kvalitní záběry se spoustou detailů. Některé modely umí fungovat i jako couvací kamera do auta, což znamená, že neslouží pouze k zaznamenávání nestandardních silničních situací, ale použijete je i jako každodenního pomocníka při parkování a jiných manévrech. Při výběru zvažte také pořízení modelu s gyroskopem, který dokáže například automaticky detekovat náraz a pořídit fotku.

Pokud již kameru vlastníte, ale hledáte způsob, jak ji upevnit, tak vás jistě potěší, že v nabídce máme i držáky na GPS navigace do auta.

Mezi ostatní zajímavé kusy techniky do auta pak patří samozřejmě reproduktory do auta, pomocí nichž můžete zlepšit samotnou produkci zvuku ve vozidle. Nechybí ani podkategorie doplňků, v níž najdete rozličné vůně, anténní adaptéry, redukce a podobně. 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů