×
Kód: SONWH1000XM5B ID: 1643664

Sluchátka Sony WH-1000XM5 (WH1000XM5B.CE7) černá

4.9 (18)

bezdrátová sluchátka • výdrž až 38 hod • frekvence 4 až 40 000 Hz • citlivost 102 dB • uzavřená konstrukce • 30mm reproduktory • Bluetooth 5.2 • NFC • aktivní potlačení okolního hluku • 360 Reality...

? 9 990 Kč Ušetříte: 1 991 Kč (19 %)
7 999 Kč
u vás již 02.12.
rychlart do 30 minut

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 2 320 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 1 760 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 880 Kč
Pojištění mobilních zařízení 1 rok 1 120 Kč
Pojištění mobilních zařízení 2 roky 1 760 Kč

Popis produktu

bezdrátová sluchátka • výdrž až 38 hod • frekvence 4 až 40 000 Hz • citlivost 102 dB • uzavřená konstrukce • 30mm reproduktory • Bluetooth 5.2 • NFC • aktivní potlačení okolního hluku • 360 Reality Audio • dotykové ovládání • mikrofon pro hovory • Hi-Res audio • LDAC • AAC • SBC • technologie DSEE Extreme • ochranné pouzdro s kabelem v balení

Přečtěte si o Sony WH-1000XM5 více v našem článku.


Sluchátka Sony WH-1000XM5, černá


Sony WH-1000XM5 jsou bezdrátová sluchátka přes hlavu s nejlepším aktivním potlačením hluku na trhu. Sluchátka se připojují přes Bluetooth 5.2 a jsou rovněž vybavena NFC pro rychlejší spárování. Sony WH-1000XM5 mají 30mm vnitřní reproduktor s karbonovu membránou a frekvenční odezvou 4–40000 Hz. Sluchátka podporují zvuk ve vysokém rozlišení Hi-Res Audio, prostorový zvuk 360 Reality Audio a rovněž umožňují přenos dat ve formátu LDAC, AAC a SBC. Kromě toho jsou vybavena technologií DSEE Extreme, která „dopočítává” komprimovanou hudbu z jakéhokoliv zdroje na kvalitu zvuku blízkou vysokému rozlišení, a to i bezdrátově. V aplikaci Sony Headphones Connect pak klasicky naleznete široké možnosti nastavení jednotlivých funkcí a ekvalizéru.


Srdcem WH1000XM5 je inovovaný čip QN1 a nový čip Bluetooth. Tyto Sony sluchátka lze díky vícebodovému připojení připojit ke dvěma Bluetooth zařízením současně. Nová sluchátka Sony jsou mimoto vybavena 4 sensory a nově vyvinutým algoritmem pro ještě výkonnější ANC


Aktivní potlačení hluku lze dále přizpůsobit v aplikaci Sony Headphones Connect. Kromě Adaptive Sound control zde například můžete zapnout Personal NC Optimizer, pomocí kterého přizpůsobíte potlačování okolního ruchu vašim uším. To oceníte, pokud například pravidelně nosíte brýle. V momentě, kdy navíc připojíte tyto bluetooth sluchátka k telefonu, můžete aktivovat funkci rozpoznání aktuálního pohybu nebo lokace a přepnout předvolenou intenzitu ANC.


Až budete potřebovat být opět ve spojení s okolním světem, můžete ANC jednoduše vypnout a případně zapnout Ambientní režim pro lepší zvýraznění okolních zvuků. Sluchátka WH 1000XM5 nabízí i nově zkonstruovanou redukci hluku větru a optimalizaci vůči okolnímu tlaku vzduchu, která vám zajistí komfortnější poslech např. v letadle.

 


Klíčové vlastnosti


  • zcela nová odlehčená konstrukce
  • větší a měkčí náušníky pro zvýšené pohodlí při nošení
  • nejlepší aktivní potlačení hluku na trhu
  • 8 mikrofonů pro ještě lepší ANC
  • nově zkonstruovaná redukce větru 

  


Ocenění 
 


Nejlepší potlačení okolního hluku


Tato sluchátka se mohou pochlubit tím momentálně nejlepším potlačením okolního hluku na trhu. Sluchátka jsou dohromady vybavena 8 mikrofony, díky čemuž je okolní zvuk zachycen ještě přesněji. ANC oceníte v nespočet situacích, od pravidelného cestování veřejnou dopravou, potřebujete-li se soustředit  například při práci v oblíbené kavárně, nebo v případě, že máte hlučné spolubydlící či sousedy.


 
 


Prvotřídní zvuk bez drátů


Zásluhou technologie LDAC dokáží sluchátka přenášet až třikrát více dat (maximální přenosová rychlost 990 kb/s) oproti běžnému Bluetooth. To znamená, že kvalita bezdrátového zvuku je blízká kvalitě zvuku pomocí kabelového připojení.

 


Nejlepší kvalita hovorů v historii řady 1000X


Technologie Precise Voice Pickup využívá čtyři mikrofony a algoritmus redukce šumu založený na umělé inteligenci, který přesně odděluje váš hlas. Nově vyvinutá struktura pro redukci šumu větru minimalizuje během hovorů šum způsobený větrem. Vždy zřetelně uslyšíte druhou stranu a druhá strana zřetelně uslyší vás, ať už se budete nacházet kdekoli.

 


Vícebodové připojení


Sluchátka lze díky vícebodovému připojení připojit ke dvěma Bluetooth zařízením současně.


Vícebodové připojení
 


Bezproblémové konverzace s nasazenými sluchátky díky funkci Speak-to-Chat


WF-1000XM5 jsou vybavená funkcí Speak-to-Chat, která automaticky pozastaví hudbu, jakmile s někým promluvíte. Pokud sluchátka nezaznamenají váš hlas po dobu 15 sekund, budou předpokládat, že konverzace skončila, a hudba se začne opět přehrávat. Sluchátka mají navíc i dva snímače zrychlení, které poznají, zda je máte nasazené/nenasazené a podle toho zastaví/spustí hudbu.

 


Skvělá výdrž baterie a neuvěřitelně rychlé nabíjení


Nová Sony sluchátka WH-1000XM5 nabízí 30 hodin s podporou ANC a 38 hodin bez ANC. Sluchátka se nabíjí standardně přes USB-C kabel, přičemž maximální doba nabíjení je 3 hodiny. Pokud se vám pak uprostřed dne stane, že se sluchátka přece jen vybijí, funkce Quick charge zajistí 3 hodiny poslechu po 3 minutách nabíjení na USB PD nabíječce a 5 hodin poslechu po 10 minutách na klasické nabíječce.

  


Tak pohlcující. Tak opravdová.


Nechte se pohltit zvukem, který je okolo vás a je tak opravdový, jako kdybyste byli na koncertu nebo ve studiu. Díky technologii 360 Reality Audio nebyla hudba nikdy tak opravdová. Tato sluchátka vám umožní užít si technologii 360 Reality Audio.

 


Adaptive Sound Control


Sluchátka se postupem času naučí, kde jste doma, kde jste venku a v závislosti na tom se naučí automaticky zapínat potlačení okolního hluku, podle potřeby. Ve veřejné dopravě tak budete mít klid, zatímco když vystoupíte na rušné křižovatce, budete mít dokonalý přehled o vašem okolí. 


Adaptive Sound Control
 


Ovládání


Ovládejte sluchátka na bočních dotykových plochách náušníků. Následující video vám ukáže jak.

 


Rychlá pozornost


Režim Quick Attention vám umožní pouhým umístěním dlaně na vnější stranu sluchátka s někým konverzovat, aniž byste museli sluchátka sundávat.

 


Mimořádně komfortní


Těšit se můžete nejen na skvělý zvuk, dokonalé odhlučnění nebo stylový vzhled, ale také na pohodlí. Sluchátka totiž mají krásně měkké náušníky z pěnového uretanu, které zmírňují tlak pro stabilní a přitom maximálně komfortní nasazení. Nízká hmotnost navíc znamená, že o sluchátkách budete sotva vědět.

 


Pokročilé možnosti ovládání v aplikaci Sony Headphones Connect 


Stáhněte si aplikaci Sony Headphones Connect a získejte z vašich sluchátek maximum. Prostřednictvím aplikace můžete upravovat možnosti přehrávání, zapnout Adaptive Sound control nebo Personal NC Optimizer, pomocí kterého přizpůsobíte potlačování okolního ruchu vašim uším. Samozřejmostí je nastavení ovládání a přizpůsobení zvuku pomocí ekvalizéru.

  


Rychlý přístup k oblíbené hudbě


Funkce rychlého přístupu umožňuje tato sluchátka nakonfigurovat tak, abyste přehrávání hudby ze služby Spotify obnovili dvěma nebo třemi klepnutími, takže nebude nutné dotýkat se smartphonu.

 


Podpora Siri, Google Asistenta i Amazon Alexy


 Aniž byste se dotkli telefonu, můžete být v kontaktu s přáteli, dozvědět se důležité informace i si poslechnout oznámení, nastavit upomínky atp. Sluchátka totiž podporují i hlasové asistenty Siri, Googlu Asistenta a Amazon Alexy.


 Podpora Siri, Google Asistenta i Amazon Alexy
 


Fast Pair


Sluchátka WH-1000XM5 podporují funkci Fast Pair od Google. Umožní vám zjistit, kde jste svá sluchátka WH-1000XM5 nechali, tak, že přehraje tón nebo v aplikaci Find My Device ve vašem smartphonu zjistí jejich poslední známou polohu.


Fast Pair
 


Snadné spárování s počítačem


Funkce rychlého párování umožňuje rychle a snadno spárovat sluchátka s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem používajícím systém Windows 11 nebo Windows 10. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 11 nebo Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.

 


Přenosné pouzdro s kabelem


Dodávané přenosné pouzdro je odolné a obsahuje kabel, který lze při poslechu připojit.


Přenosné pouzdro s kabelem
  Obsah balení


  • sluchátka
  • kabel pro nabíjení
  • audio kabel
  • sploštitelné pouzdro
Dokumentace k tomuto produktu
SONWH1000XM5B_CZ Stáhnout / (347.31 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce WH1000XM5B.CE7
Provedení sluchátek s obroučkou přes hlavu
Typ sluchátek okolo ucha (circumaural)
Typ přenosu kabelový, bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení Bluetooth, Jack 3.5 mm
Typ nabíjení USB-C
Ovládání hlasitosti na sluchátkách
Mikrofon Ano
Přijmutí hovoru Ano
Délka přívodního kabelu 1.2 m
Vhodné pro sport Ne
ANC (Potlačení okolního ruchu) Ano
Kmitočtový rozsah od 4 Hz
Kmitočtový rozsah do 40000 Hz
Citlivost 102 dB
Impedance 16 ohm
True wireless Ne
Výdrž sluchátek 38 hod.
Odnímatelný kabel Ano
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém uzavřený
Další vlastnosti Hi-Res
Měření tepu Ne
Barva černá
Značky Sony
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 26.8 cm
Výška výrobku 7.5 cm
Hloubka výrobku 21.8 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg

Uživatelské recenze - Sluchátka Sony WH-1000XM5 (WH1000XM5B.CE7) černá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.9
(98%)

Hodnotilo 18 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Jan
22.09.2022 - 13:41
100 %

Sice mi občas na androidu přestane fungovat dotykové ovládání, ale po vypnutí a zapnutí sluchátek je to znova OK.

Celková spokojenost
Roman
27.08.2022 - 12:19
100 %

Velmi kvalitní sluchátka

Celková spokojenost
Robert
24.08.2022 - 13:06
100 %

treba si na ne zvyknut, hraju lepsie - prijemnejsie, vacsia konzistencia ako whxm4.
je to pokrok , skladnost vyrazne horsia, pohodlie OK, material nausnikov.

Celková spokojenost
Jiří
19.07.2022 - 11:52
100 %

Veľká spokojenost, kvalitní zvuk, téměř dokonalé utlumení venkovního ruchu.

Celková spokojenost
Jiří
09.07.2022 - 09:44
100 %

Nejlepší sluchátka, jaké jsem kdy měl. Rozdíl mezi 1. generací a touto pátou je obrovský. Jen designově s mi asi víc líbí ten starší model... ;-)

Celková spokojenost
Jakub
02.07.2022 - 10:26
100 %

Špičkový produkt. Ve své kategorii bez konkurence.

Celková spokojenost
Miroslav
29.06.2022 - 11:54
100 %

Máme k dispozícii obe zariadenia tj. WH-1000XM5 aj staršiu verziu WH-1000XM4. WH-1000XM5 je skvelé zariadenie, ale potlačenie hluku, ako je prezentované zo strany výrobcu a recenzentov je rozhodne lepšie prepracovaná v staršej verzii tj. WH-1000XM4. Taktiež spracovanie je krehkejšie, ako v XM4. Na druhej strane skvelo prepracovaný ambientný režim si získa úplne každého. Taktiež vynovené vnímanie zvuku. Ak by som mal ale obe zariadenia zhodnotiť, tak sú veľmi podobné. No a ak by bola cenovo zvýhodnená akcia staršieho modelu, tak by to bola asi voľba číslo jedna.

Celková spokojenost
Eduard
25.06.2022 - 11:27
100 %

Postupně jsem měl XM2, XM3, XM4 a teď XM5. Za mne zatím největší změna k lepšímu v té řadě. Jen doporučuji upgrade firmware na poslední dostupnou verzi, s původní trochu drhnul bluetooth, ale po upgradu se to zdá být OK.

Celková spokojenost
Další hodnocení
Jan
22.09.2022 - 13:41
100 %

Sice mi občas na androidu přestane fungovat dotykové ovládání, ale po vypnutí a zapnutí sluchátek je to znova OK.

Celková spokojenost

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce WH1000XM5B.CE7
Provedení sluchátek
s obroučkou přes hlavu
Typ sluchátek
okolo ucha (circumaural)
Typ přenosu
kabelový, bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Bluetooth, Jack 3.5 mm
Typ nabíjení USB-C
Ovládání hlasitosti
na sluchátkách
Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Délka přívodního kabelu
1.2 m
Vhodné pro sport
Ne
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ano
Kmitočtový rozsah od 4 Hz
Kmitočtový rozsah do 40000 Hz
Citlivost
102 dB
Impedance
16 ohm
True wireless Ne
Výdrž sluchátek 38 hod.
Odnímatelný kabel Ano
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém uzavřený
Další vlastnosti Hi-Res
Měření tepu Ne
Barva
černá
Značky Sony
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Šířka výrobku 26.8 cm
Výška výrobku 7.5 cm
Hloubka výrobku 21.8 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Dokumentace k tomuto produktu
SONWH1000XM5B_CZ Stáhnout / (347.31 kB)