Multimediální centra

Malá, elegantní a nesmírně šikovná. Taková jsou multimediální centra, která dokážou vaši televizi povznést o několik kategorií výše. Například díky tomu, že ji propojí s internetem a vy tak budete moci prostřednictvím televize sledovat dění ve světě díky řadě zpravodajských aplikací či se spojit se známými prostřednictvím sociálních sítí.

 

 

multimediální centrumPozvěte svou televizi do říše internetu

A co takhle si užít nabídku hudby či filmů dostupných právě na síti rovnou ve své televizi?

Pomocí multimediálních center do své televize dostanete videa ve vynikající kvalitě, můžete si bez potíží přehrát hudbu či fotografie z vašeho počítače, aniž byste museli soubory složitě převádět do jiných formátů či je přetahovat, multimediální centra si s nimi poradí. Propojte tato centra se svým domácím serverem, a ona tak při stahování obsahu z webu rovnou zastoupí váš počítač.

multimediální centrumPropojte televizi s ostatní elektronikou

Kromě toho většinou disponují vestavěnou podporou standardu wi‑fi, což umožňuje velice snadné propojení s ostatní elektronikou v domě, která jej rovněž podporuje. Připojte televizi pomocí takto vybaveného multimediálního centra k počítači a pohodlně si procházejte jeho obsah, který si můžete pustit na její obrazovce.

Multimediálním centrům nechybí konektory USB, ani sloty pro paměťové karty, což využijete například při stahování dat z fotoaparátu, který není vybaven wi-fi podporou.

Některá multimediální centra v sobě rovněž mají integrovaný DVBT pro pozemní digitální vysílání, díky němuž budete moci nahrávat, to, na co zrovna nemáte čas se podívat. Nová multimediální centra navíc dokážou číst nové kodeky používané pří zápisu na datové disky, a dokážou tak nahradit stárnoucí přehrávače DVD a podobně.

 

Vybrali jsme pro vás nejoblíbenější media centra

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů