Domácí kina

Chcete ke svým 3D televizím také prostorový zvuk? Pořiďte si domácí kino, které jistě oceníte i s jinými typy televizí. Díky němu bude váš zážitek zesledování filmů, dokumentárních pořadů či zpravodajství celistvý.

 

 

 

domácí kinoMáte televizi s vynikajícím obrazem a mnoha funkcemi?

Výborný zvuk využijete také k poslechu hudby, kterou dokážou vaše chytré televize přehrávat třeba z počítače, tabletu, MP3 přehrávače, iPhone nebo mobilního telefonu s operačním systémem Android. Neváhejte proto a vybírejte; nabídka domácích kin a soundbarů (soundbar je plochý reproduktor pod obrazovku) je skutečně velká a domácí kinouspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Navíc se díky nim můžete dostat ke sledování spousty filmů ve 3D kvalitě, které si s jejich pomocí snadno přehrajete z Blu-ray disků, v době, kdy se televizní vysílání v tomto směru teprve přizpůsobuje požadavkům zákazníků.

DVD nebo raději rovno u Blu-ray?

Čím začít při výběru zvukové soustavy pro váš obývací pokoj? Zaměřte se na druh přehrávaného média. Součástí těchto sestav bývá totiž také přehrávač, díky němuž můžete do svého televizoru dostat další obsah z DVD či Blu-ray – tento formát se dnes stává u domácích kin naprostým standardem, přičemž na těchto přehrávačích samozřejmě bez potíží přehrajete i CD nebo DVD ze své domácí sbírky.

Někdy skvěle poslouží sestavy pouze se stereo reproduktory, které zajistí dostatečné ozvučení například u televize používané v ložnici. Toto řešení vyhoví i lidem, kteří nemají kam dát subwoofer nebo těm, kteří upřednostňují klasické řešení.

Pět nebo dokonce sedm reproduktorů

Kdo chce dostat ze své televize ještě více, měl by sáhnout po pětikanálovém či dokonce sedmikanálovém zvuku. Elegantní reproduktory rozsvítí každý moderní interiér a navíc ho dokonale ozvučí, protože přinášejí technologii  až 7.1 s vysokým výkonem.

Výsledkem je dokonalý zvuk zbavený šumu a zkreslení, který tak svým podáním předčí zážitek v lecjakém skutečném kině. Nemusíte se bát ani překážejících kabelů, zadní reproduktory umí už u některých modelů komunikovat bezdrátově.

domácí kino Domácí kina si rozumí s internetem

Moderní domácí kina však umí mnohem více než jen výborným způsobem reprodukovat zvuk z televizního vysílání nebo přehrávaných nosičů. Některá z nich vám zároveň mohou otevřít bránu k internetu, aniž byste kvůli tomu museli kupovat speciální televizi vybavenou třeba internetovým prohlížečem.

Na internet se totiž dostanete přímo díky smart domácímu kinu, které se světem komunikuje pomocí wi-fi nebo standardního.Některé přístroje se navíc přímo specializují na komunikaci se zařízeními firmy Apple pomocí jí vyvinuté technologie AirPlay, která rovněž funguje zcela bezdrátově.

Propojení s dalšími spotřebiči

Využít můžete také USB připojení.  Pokud máte hudbu, filmy či fotografie na zařízení, které wi-fi technologií nedisponuje, prostě jej uložte na USB flash disk a připojte ke svému novému domácímu kinu.

Systémy domácích kin rovněž můžete propojit s ostatními přístroji v domácnosti a stáhnout si tak například film či fotografie z počítače pomocí kabelů, což využijete tehdy, pokud některý z přístrojů neovládá wi-fi komunikaci.

 

Vybrali jsme pro vás nejoblíbenější domácí kina

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů