Dokovací stanice pro mobil a tablet

A chtěli byste si je pustit nahlas jen tak pro radost doma nebo třeba na oslavě s přáteli? Díky vynikajícím reproduktorům a audiosoustavám z nabídky dokovacích stanic to nebude žádný problém.

 

 

dokovací staniceMáte mobilní telefon nebo MP3 nabitý písničkami?

Moderní dokovací stanice vám ještě více otevřou svět zábavy, který nabízejí chytré telefony a přenosné přehrávače hudby. S jejich pomocí je můžete nejen dobíjet, ale zejména propojit s dalšími zařízeními jako jsou reproduktory, počítače či třeba televize s velkými obrazovkami.

Speciální nebo univerzální? Je to na vás

Při výběru se v prvé řadě soustřeďte na to, jaká zařízení vámi zvolená dokovací stanice podporuje, některé se totiž specializují třeba pouze na výrobky s operačním systémy iOS či Android, které musí mít potřebný dokovací konektor.

Kromě toho si ale můžete vybírat z nabídky univerzálních zařízení, k nimž se přístroje připojují pomocí Bluetooth či běžného USB nebo stereo jack konektoru.

Dokovací stanice se liší tím, co vše dokáží i způsobem použití, existují tak například přenosné na baterie s dlouhou výdrží nebo naopak zařízení trvale připojená do elektrické sítě.

dokovací staniceNěkteré z nich se hodí především jako doplňkové zařízení třeba do ložnice, kde vás ráno vzbudí pomocí skvěle reprodukované hudby z telefonu, jiné se mohou stát hlavním zdrojem zvuku v obývacím pokoji, kde dost možná využijete i možnost videovýstupu.

Spousta dokovacích stanic má vychytávky, které vám vaši zábavu ještě usnadní. Počínaje bezdrátovým připojením až po pohodlnou synchronizaci s daty ve vašem PC.

To, že umí pracovat s mobilními nebo PC aplikacemi je naprostá samozřejmost, stejně jako to, že po zapojení přímo dobíjejí vaše přehrávače nebo telefony.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů