basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Dokovací stanice pro mobil a tablet

A chtěli byste si je pustit nahlas jen tak pro radost doma nebo třeba na oslavě s přáteli? Díky vynikajícím reproduktorům a audiosoustavám z nabídky dokovacích stanic to nebude žádný problém.

 

 

dokovací staniceMáte mobilní telefon nebo MP3 nabitý písničkami?

Moderní dokovací stanice vám ještě více otevřou svět zábavy, který nabízejí chytré telefony a přenosné přehrávače hudby. S jejich pomocí je můžete nejen dobíjet, ale zejména propojit s dalšími zařízeními jako jsou reproduktory, počítače či třeba televize s velkými obrazovkami.

Speciální nebo univerzální? Je to na vás

Při výběru se v prvé řadě soustřeďte na to, jaká zařízení vámi zvolená dokovací stanice podporuje, některé se totiž specializují třeba pouze na výrobky s operačním systémy iOS či Android, které musí mít potřebný dokovací konektor.

Kromě toho si ale můžete vybírat z nabídky univerzálních zařízení, k nimž se přístroje připojují pomocí Bluetooth či běžného USB nebo stereo jack konektoru.

Dokovací stanice se liší tím, co vše dokáží i způsobem použití, existují tak například přenosné na baterie s dlouhou výdrží nebo naopak zařízení trvale připojená do elektrické sítě.

dokovací staniceNěkteré z nich se hodí především jako doplňkové zařízení třeba do ložnice, kde vás ráno vzbudí pomocí skvěle reprodukované hudby z telefonu, jiné se mohou stát hlavním zdrojem zvuku v obývacím pokoji, kde dost možná využijete i možnost videovýstupu.

Spousta dokovacích stanic má vychytávky, které vám vaši zábavu ještě usnadní. Počínaje bezdrátovým připojením až po pohodlnou synchronizaci s daty ve vašem PC.

To, že umí pracovat s mobilními nebo PC aplikacemi je naprostá samozřejmost, stejně jako to, že po zapojení přímo dobíjejí vaše přehrávače nebo telefony.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů