Videokamery

Povedená videa můžete natáčet i pomocí fotoaparátů nebo smartphonů, ale pokud chcete skutečně dobré a dlouhé záznamy, volte specializované kamery. Výběr je mimořádně velký a splní všechny nároky. Výsledkem bude vynikající obraz, často k nerozeznání od profesionálních záznamů.

 

 

videokameryJaká videokamera bude tou ideální?

Až si budete vybírat novou videokameru, vezměte v potaz jejich základní dělení na kamery určené k HD záznamu ve vysokém rozlišení či přístroje, které si stejně dobře poradí i s Full HD – ty jsou nyní jasným trendem a jsou přitom stále dostupnější. Promítání tohoto formátu v domácích podmínkách oceníte, když si pořídíte počítač, televizi nebo projektor, který tento formát bez problémů přehraje.

Těch je na trhu již dostatek. Koupit si můžete i speciální trojčipové 3MOS kamery sloužící především k profesionálnímu záznamu, čemuž odpovídají jejich parametry, ale není důvod, proč je nepoužít i k vašemu natáčení, jejich ovládání je snadné. Díky nim získáte záznam nejvyšší kvality.

Zvláštní kategorií jsou outdoorové kamery, které nejenže snesou i méně citlivé zacházení a nevadí jim prach či voda. Navíc se k nim dají pořídit doplňky umožňující například jejich přichycení na jízdním kole a podobně, takže videa z vašich dobrodružství budou skutečně autentická.

Chcete ještě něco navíc? Pak se podívejte po kameře s 3D záznamem, i ty dokáží samozřejmě natáčet v rozlišení Full HD, a proto si získaný obraz moc nezadá se zážitkem z kina.

videokamery Full HD kamery

Jejich schopnosti ocení především pokročilejší amatérští filmaři, kteří mají zájem o vysoce kvalitní obraz. Lehká a snadno přenosná kamera je typickým představitelem této kategorie – je plná snadno ovladatelných funkcí pro snímání a sdílení velmi kvalitního videozáznamu. Není problém, v nabídce jsou kamery s ještě většími úložnými kapacitami, do nichž dokážete zaznamenat i přes dvacet hodin záznamu.

Některé z modelů navíc mají i projektor, díky němuž můžete video okamžitě promítnout na nejbližší vhodný povrch, což nemusí být jen stěna, ale klidně i písečná duna nebo kamarádovo triko. Můžete se tak bavit bez čekání na to, až se dostanete domů, navíc si snadno zkontrolujete, zda jste natočili vše, co jste chtěli.

HD videokamery

Modely, které se hodí pro všechny ty, kdo byli spokojeni s kamerami typu SD, vůči nimž přinášejí velké zlepšení snímaného obrazu v podobě vysokého rozlišení HD 720p a to za velice příznivou cenu. Hledáte malou příruční kameru pro občasné použití? Tady jste správně.

Outdoorové kamery

videokameryPodívejte se na outodoorovou kameru značky HD HERO a pochopíte, co všechno tyhle většinou malé přístroje dokážou. Ne nadarmo se o ní mluví jako o nejuniverzálnější HD kameře na světě. Kamera je vodě odolná do hloubky až 60 metrů a mezi jejím příslušenstvím najdete kromě voděodolného krytu také několik držáků.

Není přitom problém dokoupit další druhy upevnění a příslušenství, abyste mohli natáčet pod vodou či třeba na motorce. A pokud zrovna nesportujete či se nepohybujete v přírodě? Není problém, abyste s pomocí těchto povedených kamer natočili běžné domácí video.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů