Televize? Jedině Ambilight. Od Philips

02.01.2020
Představte si, že byste televizi opravdu cítili? Zní to neuvěřitelně? S televizemi Ambilight od společnosti Philips to opravdu zažijete. TV nové generace, jejichž LED světla promítají barvy na zeď nebo do místnosti ve skutečném čase, vás doslova pohltí.

TV_Philips_s_Ambilight_01

Intenzivní jako nikdy předtím

Obraz dostává nový rozměr. U sledování pořadů si naplno vychutnáte všechny žánry. Přesvědčíte se, že ač má každý z nich své osobité kouzlo, jedno mají společné. Obraz se vám bude zdát větší díky osvětlení televizoru, které se řídí podle aktuální barvy obrazovky.

TV Philips Ambilight vás pohltí

Najednou se stanete součástí děje – zažijete intenzivní zážitek u komedie, zasníte se u romantiky, u hororu.se budete třást strachy. Osvětlení Ambilight kopíruje každý pohyb na obrazovce a opticky tak rozšíří probíhající scénu daleko za hranice rámečků televizoru.

Nastavení Ambilightu si můžete volit individuálně. TV má několik přednastavených scén, které mění dynamiku osvětlení v závislosti na obsahu obrazovky. Vybrat si můžete mezi módy: Přirozený, Jasný, Relaxační, Hra, nebo Fotbal.

02_TV_Philips_s_Ambilight

Další možností, jak využít Ambilight na maximum, je zapařit si hru. Ať už máte mezi oblíbenými fotbal, střílečky nebo strategie, dokonalý zážitek je zaručen.

Vychutnejte si spojení hudby a světla

Je libo hudba? Ve zlomku vteřiny vykouzlíte v obýváku světelnou show. Ambilight je natolik inteligentní, že rozpozná náladu i rytmus hudby a podle toho přizpůsobí osvětlení. V hudebním módu můžete volit z několika barevných režimů. Ať už si budete chtít naplno vychutnat rockový koncert nebo uspořádat pohodový večírek s přáteli a hudbou, Ambilight vám zajistí parádní světelnou kulisu.

TV_Philips_s_Ambilight_03

Kam s ní?

Nevíte, kam televizor umístit? Záleží pouze na vkusu každého z vás. Nezapomeňte však, že vzdálenost 15 cm od zadní stěny se uvádí jako ideální. Při zavěšení TV na zeď by neměla být vzdálenost menší než 5 cm, k čemuž je vhodný držák s nastavitelnou vzdáleností.

Žárovky Hue dokreslí atmosféru v celém pokoji

Philips Ambilight samozřejmě komunikuje se systémem Philips Hue, nic vám tedy nebrání rozšířit světelné efekty i na osvětlení. Chytré žárovky Hue také umí měnit barvy, na dění na obrazovce tak může reagovat celá místnost. Větší zážitek z filmu snad nebudete mít ani v kině. Více o systému Philips Hue se dočtete také v tomto článku.

Philips_Ambilight

Další aktuality