×

Amica

Společnost Amica je evropským výrobcem domácích spotřebičů, který aktuálně působí ve více než 60 zemích. V roce 2019 např. společnost rozšířila výrobní kapacity na 1,6 miliónů sporáků a trub. Jejím krédem je téměř 70 let zkušeností, díky nimž nabízí její výrobky jak vysokou úroveň kvality, tak neotřelý design. Právem je Amica několikanásobným vítězem cen Red Dot Award.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 04.02.
11 490 Kč
můžete mít již 04.02.
21 990 Kč
můžete mít již 04.02.
399 Kč
můžete mít již 04.02.
449 Kč
můžete mít již 04.02.
499 Kč
můžete mít již 04.02.
269 Kč
můžete mít již 04.02.
8 819 Kč
můžete mít již 04.02.
11 490 Kč
můžete mít již 04.02.
11 490 Kč
můžete mít již 04.02.
10 490 Kč

Zařiďte si kuchyň v kvalitě Amica

Láska jde přes žaludek, však to dobře znáte. Ale co láska k vaření? Ta jednoznačně prochází přes kuchyňské spotřebiče. Dopřejte vaší kuchyni prvotřídní spotřebiče polské značky Amica a uvidíte, že jejich kvalitu, tradici, energetickou úspornost a v neposlední řadě i nadčasový design si zamiluje celá rodina. Zásadní přísadou jejich receptu na úspěch je vášeň. A ačkoliv značka začala doslova od sporáku, dnes je už 3násobnou držitelkou ceny Red Dot Award za design.

Všichni budou otvírat ústa!

Pokud jim připravíte dobroty s mulitfinkčními troubami Amica. Díky jejich bohatému objemu, množství programů od horkovzdušného pečení přes grilování až po rozmrazování a rychlý ohřev, a to všechno s maximální možnou úsporou, zvládnete profi gurmánské hody pro celou rodinu. Nemohou chybět ani pomůcky v podobě plechů na pečení Amica.

Plotny, které rozehrají zvučné menu jediným dotekem

Indukční varné desky Amica a sklokeramické varné desky Amica poskytnou vašemu kulinářství prostor projevit se. Stačí dotek a můžete začít. Asistovat vám bude časovač i indikátor zbytkového tepla. Automatická redukce výkonu a sudý počet varných zón nabídnou možnost projevit se u klasických, ale také nových receptů.

Když jste zapálení pro klasiku

Plynové varné desky Amica dostaly od výrobce do vínku neuvěřitelně nádherný elegantní design. Čím si vás však získají na 100 %, je jejich jednoduché, komfortní a bezpečné používání. Manuální ovládání, velkorysý prostor na přípravu jídla a minimální náročnost na údržbu vám dopřejí ty nejlepší podmínky pro vaření na ohni. Páru a odér z kuchyně vám pomohou udržet na uzdě digestoře Amica. V nabídce najdete jak vestavné digestoře, tak komínové digestoře Amica a stejně tak i příslušenství v podobě uhlíkových filtrů.

Dobré víno si zaslouží komfort

Ne každý má sklep, ve kterém může ušlechtilý nápoj, jakým víno bezesporu je, uchovávat při optimální teplotě. Slyšeli jste však už o vinotéce? Ať už si vyberete z volně stojících vinoték Amica nebo vestavných vitrín a vínoték, o vaše víno bude komplexně, profesionálně a v maximální tichosti postaráno.

Jídlo, které potřebuje ohřát

Rychlá cesta k chutnému a teplému jídlu vede přes vestavné mikrovlnné trouby Amica. Designově jde o kousky, které do vaší kuchyně přinesou nehynoucí eleganci a jídla ohřejí pomocí vícero programů. Spolehnout se můžete na jednoduché intuitivní ovládání, řadu automatických programů včetně grilu a rozmrazování.