×
Kód: PHIHX991188 ID: 1659025

Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9911/88 černý/modrý

20% SLEVA

sonický kartáček • 62 000 pohybů za minutu • 4 režimy čištění: Clean, White+, Gum Health, Deep Clean+ • 3 intenzity čištění • zdroj energie: nabíjecí akumulátor • mobilní aplikace pro optimální...

5 799 Kč
u vás již 10.12.
rychlart do 30 minut

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 1 682 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 1 276 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 638 Kč

Popis produktu

sonický kartáček • 62 000 pohybů za minutu • 4 režimy čištění: Clean, White+, Gum Health, Deep Clean+ • 3 intenzity čištění • zdroj energie: nabíjecí akumulátor • mobilní aplikace pro optimální čištění • senzory tlaku a pohybu • BushSync – ukazatel výměny kartáčkové hlavice • rozpoznání kartáčkové hlavice a její synchronizace • příslušenství: cestovní pouzdro

Philips Sonicare DiamondClean nové generace HX9911/88 


Mějte zdraví své ústní dutiny pod kontrolou! Sonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean nové generace zajišťuje špičkové čištění zubů, viditelně bělí zuby a přispívá k lepšímu zdraví vašich dásní. Skvělých výsledků dosahuje díky inovativní technologii Philips Sonicare. Studie prokázaly, že přístroj odstraňuje10krát více zubního plaku a zuby viditelně zesvětlí už po 3 dnech používání. Kartáček nabízí 4 různé režimy čištění: režim Clean pro každodenní důkladné čištění, režim White+ pro šetrné odstranění pigmentových skvrn, režim Gum Health pro citlivé dásně a režim Deep Clean+ pro opravdu hloubkové čištění ústní dutiny. Zvolit také můžete jednu ze 3 intenzit čištění pro vaše maximální pohodlí. Přístroj má zabudované senzory tlaku a pohybu, které v reálném čase sbírají data o způsobu vašeho čištění a prostřednictvím chytré mobilní aplikace nabízí personalizované rady pro ještě lepší čisticí techniku. Pokud zuby začnete nešetrně drhnout, kartáček vás upozorní vibracemi a chrání tak vaše dásně před podrážděním. Při cestách mimo domov oceníte praktické a stylové pouzdro pro hygienické skladování.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Inovativní technologie Philips Sonicare
  • Odstraňuje10× více zubního plaku
  • 4 režimy čištění: Clean, White+, Gum Health a Deep Clean+, 3 intenzity čištění
  • Tlakový senzor pro šetrné čištění
  • Možnost propojení s chytrou mobilní aplikací
  • Rozpoznání kartáčkové hlavice a její synchronizace
  • Ukazatel výměny kartáčkové hlavice BrushSync
  • Praktické a stylové pouzdro v balení

 


 Šetrné čištění. Vždy je cesta, jak čistit lépe.

 


Technologie Philips Sonicare


Poznejte pocit opravdu dokonale vyčištěných zubů díky technologii Philips Sonicare! Hlavice elektrického zubního kartáčku vykoná až 62 000 jemných pohybů za minutu, čímž zubní pastu v ústech napění na mikrobublinky, které efektivně likvidují zubní plak. Precizně vyčistí povrch zubů, mezizubní prostory i linie podél dásní.

 


Odstraňuje až 10× více plaku


Dejte sbohem zubnímu plaku! Balení obsahuje inovativní kartáčkovou hlavici C3 Premium Plaque Defense s jemnými a flexibilními vlákny. Je navržena tak, aby se dokonale přizpůsobila jedinečným tvarům vaší ústní dutiny a udržovala optimální kontakt se zuby a dásněmi. Dokáže odstranit až 10× více plaku z obtížně přístupných míst.* 

 


Aplikace pro čištění zubů


Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean nové generace umožňuje propojení s chytrou mobilní aplikací. Díky zabudovaným senzorům pohybu a tlaku sbírá data o každém pohybu ve vašich ústech a a po každém použití kartáčku dostanete personalizované rady pro ještě lepší čisticí techniku, čímž vám pomáhá starat se o vaše zuby ještě lépe. Aplikace je pro systémy iOS a Android přístupná zdarma.

 


Tlakový senzor pro šetrné čištění


Víte jistě, že na zuby a dásně během čištění příliš netlačíte? Nadměrný tlak může způsobovat celou řadu zdravotních problémů. Kartáček Philips Sonicare DiamondClean nové generace proto využívá zabudovaný senzor tlaku, díky kterému vás na nešetrné drhnutí upozorní krátkou vibrací a připomene vám, že je třeba tlak zmírnit. Tím zlepšuje vaši čistící techniku a přispívá k lepšímu stavu vašich dásní.

 


Rozpoznání kartáčkové hlavice a její synchronizace


Tělo i hlavice kartáčku Philips Sonicare DiamondClean nové generace obsahují speciální mikročip, který jim umožňuje spolu komunikovat. Přístroj tak rozezná, který typ kartáčkové hlavice používáte, a automaticky vám nabídne režim čištění, který se pro ni nejlépe hodí.

 


Ukazatel výměny kartáčkové hlavice BrushSync


Pokud je hlavice kartáčků příliš opotřebená, je třeba ji vyměnit za novou. Kartáček Philips Sonicare DiamondClean je proto vybavený technologií BrushSync, díky které sleduje stav hlavice na základě frekvence používání a intenzity čištění. V okamžiku, kdy je třeba ji vyměnit za novou, zazní zvukový signál a rozsvítí se kontrolka na těle kartáčku.

 


*V porovnání s kartáčkovou hlavicí DiamondClean

Dokumentace k tomuto produktu
20062601ia_dfu Stáhnout / (2.95 MB)
HX9911_88_cs_CZ_b2c_PSS Stáhnout / (1.03 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Technologie čištění sonická
Určení pro dospělé
Zdroj energie nabíjecí akumulátor
Výbava, funkce cestovní pouzdro, časovač, tlakový senzor, SMART (Bluetooth)
Značky Philips
Rozměry balení
Šířka výrobku 26.5 cm
Výška výrobku 10.5 cm
Hloubka výrobku 15.9 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg

Uživatelské recenze - Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9911/88 černý/modrý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Technologie čištění sonická
Určení pro dospělé
Zdroj energie nabíjecí akumulátor
Výbava, funkce cestovní pouzdro, časovač, tlakový senzor, SMART (Bluetooth)
Značky Philips
Šířka výrobku 26.5 cm
Výška výrobku 10.5 cm
Hloubka výrobku 15.9 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Dokumentace k tomuto produktu
20062601ia_dfu Stáhnout / (2.95 MB)
HX9911_88_cs_CZ_b2c_PSS Stáhnout / (1.03 MB)