basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Otestujte ty nejlepší pomocníky
do domácnosti!

Záruka 90 dní

Nakupte nyní, zkoušejte až 90 dní!

Nemáte balkón a už vás nebaví sušit prádlo v bytě? Prší týden v kuse a vaše šaty ne a ne uschnout? Kupte si sušičku! Nevejde se vám do vašeho malého bytu? Vaše starosti vyřeší kombinovaná pračka se sušičkou, se kterou ušetříte nejen prostor, ale i čas.
Tyto spotřebiče si jednoduše zamilujete!

Nevěříte? Vyzkoušejte si je! Vybrané spotřebiče zakoupené v DATART nyní můžete doma testovat až 90 dní. Když nenaplní vaše očekávání, jednoduše je vrátíte – a my vám vrátíme peníze.

Co udělat pro získání záruky vrácení peněz?

1. Nakupte v našem e-shopu nebo na kterékoliv kamenné prodejně sušičku prádla nebo pračkosušičku
2. Až 90 dní testujte váš nový spotřebič
3. Pokud nenaplní vaše očekávání, napište na e-mail zaruka@datart.cz a nezapomeňte doplnit informace: Vaše jméno a příjmení, adresu bydliště, kontakt (e-mail a telefonní číslo) a připojte informace o nákupu vašeho spotřebiče – číslo faktur/y nebo objednávky a naskenovaný doklad o zaplacení.

Akce platí v termínu od 1. 9. 2019 do 31. 3. 2020.
Úplná pravidla akce najdete zde.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů