×
Kód: GORBPS6747A06BG ID: 1634918

Trouba Gorenje Advanced BPS6747A06BG PyroClean černá

4.9 (9)
50% sleva na instalaci

vestavná trouba s přídavnou párou • energetická třída A+ • objem 77 l • horkovzdušná trouba s kruhovým topným tělesem • teleskopické výsuvy • displej • pyrolytické čištění • funkce Horký vzduch –...

14 990 Kč
můžete mít již 21.03.
rychlart do 30 minut

Doporučené služby

Pojištění prodl. záruky + 5let 4 347 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 3 298 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 1 649 Kč
Instalace vestavné trouby sleva 50% 999 Kč

Popis produktu

vestavná trouba s přídavnou párou • energetická třída A+ • objem 77 l • horkovzdušná trouba s kruhovým topným tělesem • teleskopické výsuvy • displej • pyrolytické čištění • funkce Horký vzduch – zajistí perfektní distribuci tepla do všech úrovní trouby • funkce Pečení na více úrovních – pečení až pěti různých jídel naráz • funkce ExtraSteam – perfektně napařené prostředí zajistí vysokou kvalitu při pečení • funkce PerfektGrill – nejlepší výsledky pečení díky kombinaci dvou topných těles • bezpečnostní prvky: chladná dvířka • V × Š × H: 59,5 × 59,5 × 56,4 cm

https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=GORBPS6747A06BGGorenje Advanced BPS6747A06BG PyroClean, černá


Perfektní troubu Gorenje Advanced BPS6747A06BG s výkonem 3,5 kW oceníte pro její kvalitu i design. Na výběr jsou plně automatické programy AutoBake, které nevyžadují plné nahřátí trouby a přináší vynikající výsledky pečení. I začátečníci si s pečením hravě poradí. Trouba disponuje extra velkou pečicí plochou, kdy povrch největšího plechu má 1 360 cm2, a velkým pečicím prostorem s objemem 77 l. Maximální možná teplota je nahřátí na 300 °C, hravě tak připravíte pizzu nebo grilované pokrmy. Vyberte si jeden z 21 programů, včetně pomalého pečení. Výhodou je možnost víceúrovňového rovnoměrné pečení, o kterém budete mít dokonalý přehled díky velkým proskleným dvířkům.


Funkce BakeSensor zkontroluje perfektní propečení. Skvělé a pohodlné pyrolytické samočištění PyroClean a automatické chlazení DynamiCooling pro vnější ochlazení. Díky rychlému nahřátí trouby do 5 minut se můžete pustit do receptů, které vyžadují předehřátou troubu. Skvělá funkce FrozenBake je dokonalá pro pečení mražených potravin, GentleBake pak pro udržení šťavnatosti. PerfectGrill je díky dvojitému grilovacímu tělesu perfektní pro přípravu pokrmů na grilu. Oceníte i tiché otevírání nebo zavírání. Dveře tvoří 4 skla, z toho vnitřní sklo je odnímatelné pro snadné čištění. Zvenku jsou dveře chladné pro maximální bezpečnost. Produkt je z velmi kvalitního smaltu.
 


Klíčové vlastnosti:


  • Perfektní horkovzdušná vestavná trouba s výběrem 21 programů
  • Skvělá údržba pomocí pyrolytického čištění
  • Víceúrovňové pečení v troubě s obsahem 77 litrů
  • Chytré funkce pro dokonalé pečení včetně ExtraSteam
  • Chladné dveře i při teplotě až 300 °C

https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=GORBPS6747A06BG


Jedinečná trouba s dokonalými programy pro skvělé pečení. 

 


Funkce PyroClean


Prémiová funkce pyrolytického samočištění při extrémně vysoké teplotě je nejúčinnější způsob, jak se zbavit nečistot. Díky této funkci zůstane vaše trouba bez připálenin a nečistot. Během celého procesu až do absolutního vychladnutí je trouba uzamčena pro maximální bezpečnost. Po ukončení čištění stačí z trouby odstranit popel jemným hadříkem.


https://drive.google.com/drive/folders/1RriHB4NFAOdVFqThx30Tc7eHPheysbU8
 


Plně automatické programy AutoBake


Zkuste automatické pečení AutoBake s troubou Gorenje OptiBake, k dispozici je 21 nejoblíbenějších receptů. Pečení v troubě s touto funkcí zvládne i začátečník. Odborníci z Gorenje pro vás otestovali a vybrali to nejlepší, a vy si tak můžete užívat perfektní pečení s minimální potřebou nahřátí trouby. Stačí zadat typ jídla, váhu a zapnout tlačítko start.

 


BakeSensor – sledování teploty


Užijte si pečení bez potřeby hlídání ideálního propečení a času. Sledování teploty pomocí BakeSensor se o vše postará. Ve chvíli, kdy teplota uvnitř jídla dosáhne nastavené teploty, vás upozorní alarm. Ideální funkce pro šťavnaté a jemné jídlo je funkce GentleBake. Využívá rovnoměrné pomalé pečení pro skvělý výsledek a chuť. S pomocí GentleBake v mase zůstane uzamčena jeho šťavnatost. Vhodné i pro přípravu pečiva nebo ryb.

 


BigSpace pro vaše pečení


Trouba s objemem 77 litrů nabízí XXL prostor pro velké kusy jídla k pečení. Inovativní zvětšení vnitřního prostoru trouby nabízí možnost využití celé šířky trouby. Více prostoru nabízí každý plech a perfektní technologie se postará o dokonalé propečení na všech úrovních.


https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu
 


Systém DynamiCooling+


Dokonalý a efektivní systém řízení tepla spolehlivě ochladí vnější stranu trouby. Tímto je trouba chráněna před poškozením vysokou teplotou. Tepelná čidla regulují chlazení dokud není dosaženo teploty 60 °C. Tato funkce je ideální pro trouby s pyrolytickým čištěním, jelikož tyto trouby dosahují extrémně vysokých teplot.

 


Pečení s párou ExtraSteam


Oceníte jednodušší pečení s perfektním programem ExtraSteam, který se stará o napaření prostředí a umí zajistit křupavou kůrku na domácím chlebu. Stačí nalít vodu do podnosu a zvolit program ExtraSteam.


https://drive.google.com/drive/folders/1RriHB4NFAOdVFqThx30Tc7eHPheysbU8
 


Rychlé předehřátí


Trouba z řady OptiBake šetří váš čas o 30 %, jelikož je schopna dosáhnout teploty 200 °C za 5 minut, a řadí se tím mezi trouby s nejrychlejším předehřevem na trhu. Už se nemusíte vyhýbat receptům s nutným předehřátím trouby. Zvukový a světelný signál vás upozorní ve chvíli, kdy je trouba připravena k pečení.


https://drive.google.com/drive/folders/1RriHB4NFAOdVFqThx30Tc7eHPheysbU8
 


FrozenBake pro mražené potraviny


Nejrychlejší funkce pro přípravu mraženého jídla. Dokonalé pečení hotového nebo mraženého pokrmu nikdy nebylo jednodušší.


https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu
 


Bezhlučné otevírání a zavírání


GentleClose a GentleOpen vás obdaří absolutním klidem během vaření. Žádný hluk při otevírání nebo zavírání trouby. Stačí pouze jemný dotek.


https://drive.google.com/drive/folders/1RriHB4NFAOdVFqThx30Tc7eHPheysbU8
 


Home Made tvar


Perfektně a rovnoměrně upečené jídlo díky zaoblené klenbě stropu. Gorenje se nechalo inspirovat tvarem tradičních kamen na dřevo, proto mají tyto trouby skvělou cirkulaci vzduchu. Tvar HomeMade je ještě dokonalejší a propracovanější s novou konstrukcí topných těles a lepším rozložením ventilačních otvorů. Teplota díky tomu může být po celou dobu pečení stabilní. Připravované jídlo bude perfektně propečené bez spálení nebo nedopečení.


https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu
 


Maximální přehled


Maximální dveřní průzor a halogenové osvětlení zajistí absolutní přehled o tom, co se právě v troubě děje bez nutnosti otevírání a ztráty tepla. Po celou dobu pečicího procesu máte kompletní přehled. Vybrané jídlo a dezerty jsou na otevírání tak citlivé, že jen při pouhém malém otevření je možné je zničit. Tomu předejdete s troubami OptiBake s vylepšeným polohováním úrovně pečení. 

 


Víceúrovňové pečení


 Příprava několika chodů najednou pro vás bude hračka, oslňte své hosty díky víceúrovňovému pečení. Rovnoměrné mezery mezi plechy, chytrá cirkulace a zaoblená klenba zaručí rovnoměrné propečení na všech úrovních.


https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu
 


Dvojité těleso PerfectGrill


Perfektní výsledek pečení zaručí kombinace malého a velkého topného tělesa. Chytré umístění malého tělesa do většího umožňuje optimální distribuci tepla a skvělý výsledek pečení, kdy je pokrm uvnitř nádherně měkký a zvenčí křupavý.


https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu
 


Pizza program


Možnost nastavení teploty až do 300 °C vám nabízí přípravu skvělé pizzy přímo u vás doma. Tento program je dokonale uzpůsoben i pro přípravu tortill, focaccie a dalších pekařských pochoutek.


https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu
 


 Odnímatelné skleněné dveře


Jednoduché čištění a přístup k vnitřnímu sklu, které v krátké chvíli demontujete. Vaše trouba bude díky tomu stále krásně čistá.


https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu
 


Kontrola pečení StepBake


Absolutní kontrola během pečení je funkce StepBake. Proces snadno naprogramujete ručně s individuálním nastavením parametrů pro 2 až 3 kroky a trouba se o všechno postará. Vy si užijete výsledek bez dalších starostí během procesu.


https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu
 


Quadro Ultra CoolDoor


Pyrolytická trouba si zaslouží i energeticky účinné čtyřnásobné zasklení s dvojitým tepelným deflektorem pro bezpečnou izolaci. Teplo je udržováno uvnitř, a tak je ušetřena spotřeba energie. Dvířka CoolDoor jsou chladná na dotek, proto se nemusíte bát o malé děti nebo domácí mazlíčky.


https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=GORBOSX6737E13BG
 


Vybavení:


  • 1× rošt
  • 1× hluboký smaltovaný plech
  • 2× mělký smaltovaný plech
  • 1× částečně výsuvné teleskopické vodítka s klipy
  • 1× termo sonda pro pečení masa
Dokumentace k tomuto produktu
GORBPS6747A06BG_informační list CZ Stáhnout / (165.32 kB)
GORBPS6747A06BG_návod CZ Stáhnout / (2.76 MB)

Technické parametry

Provedení
Typ vestavba
Ovládání tlačítkové – zamačkávací
Energetické vlastnosti
Energetická třída A+
Celkový příkon 3.5 kW
Spotřeba energie 0.97 kWh
Programy/funkce
Časovač/minutka ano
Dětská pojistka Ne
Otočný gril Ne
Gril/infragril Ano
Pára Ne
Přídavná pára Ano
Horký vzduch Ano
Mikrovlnný ohřev Ne
Počet programů 21
Kruhové těleso Ano
Chladná dvířka Ano
2vrstvé sklo dvířek Ne
3vrstvé sklo dvířek Ne
4vrstvé sklo dvířek Ano
Doplňující vlastnosti
Čištění trouby pyrolýza
Objem trouby 77 l
Výsuv plechů s teleskopickým výsuvem
Tlumené zavírání dvířek Ano
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka -
Barva černá
Pečicí sonda Ano
Komunikační displej ano
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ano
Značka kvality dTest Ne
Výška trouby 59.5 cm
Šířka trouby 59.5 cm
Hloubka trouby 56.4 cm
Retro Ne
Přívodní kabel se zástrčkou
Značky Gorenje
Příslušenství
Příslušenství trouby / sporáku 1 x hluboký smaltovaný plech, 1x mělký smaltovaný plech, 1 x rošt, 1 x termosonda
Rozšířená záruka značky Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 59.5 cm
Výška výrobku 59.5 cm
Hloubka výrobku 56.4 cm
Hmotnost výrobku 25.9 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 62.0 cm
Výška výrobku 66.0 cm
Hloubka výrobku 67.5 cm
Hmotnost výrobku 27.9 kg

Uživatelské recenze - Trouba Gorenje Advanced BPS6747A06BG PyroClean černá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.9
(98%)

Hodnotilo 9 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Bozena
16.08.2022 - 19:22
100 %

Vše super

Celková spokojenost
Lenka
18.06.2022 - 09:47
100 %

Krásná, designová, jednoduše ovladatelná trouba se spoustou funkcí.

Celková spokojenost
Pavel
27.05.2022 - 08:11
100 %

100 procent

Celková spokojenost
Další hodnocení

Příslušenství

Bozena
16.08.2022 - 19:22
100 %

Vše super

Celková spokojenost

Technické parametry

Typ vestavba
Ovládání
tlačítkové – zamačkávací
Energetická třída
A+
Celkový příkon
3.5 kW
Spotřeba energie
0.97 kWh
Časovač/minutka
ano
Dětská pojistka
Ne
Otočný gril
Ne
Gril/infragril
Ano
Pára Ne
Přídavná pára
Ano
Horký vzduch
Ano
Mikrovlnný ohřev
Ne
Počet programů 21
Kruhové těleso
Ano
Chladná dvířka Ano
2vrstvé sklo dvířek Ne
3vrstvé sklo dvířek Ne
4vrstvé sklo dvířek Ano
Čištění trouby
pyrolýza
Objem trouby 77 l
Výsuv plechů s teleskopickým výsuvem
Tlumené zavírání dvířek
Ano
Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ne
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka
-
Barva černá
Pečicí sonda
Ano
Komunikační displej
ano
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD
Ano
Značka kvality dTest
Ne
Výška trouby 59.5 cm
Šířka trouby 59.5 cm
Hloubka trouby 56.4 cm
Retro
Ne
Přívodní kabel se zástrčkou
Značky Gorenje
Příslušenství trouby / sporáku
1 x hluboký smaltovaný plech, 1x mělký smaltovaný plech, 1 x rošt, 1 x termosonda
Rozšířená záruka značky Ne
Šířka výrobku 59.5 cm
Výška výrobku 59.5 cm
Hloubka výrobku 56.4 cm
Hmotnost výrobku 25.9 kg
Šířka výrobku 62.0 cm
Výška výrobku 66.0 cm
Hloubka výrobku 67.5 cm
Hmotnost výrobku 27.9 kg
Dokumentace k tomuto produktu
GORBPS6747A06BG_informační list CZ Stáhnout / (165.32 kB)
GORBPS6747A06BG_návod CZ Stáhnout / (2.76 MB)