×

Gorenje

Přední evropská značka domácích spotřebičů přináší svým zákazníkům již přes 70 let jednodušší a příjemnější život s každým výrobkem. Z malé dílny na Slovinsku se postupem času stala nadnárodní společnost, dnes se produkty Gorenje prodávají ve více než 90 zemích světa. Domácí spotřebiče této značky jsou navrženy tak, aby splňovaly vaše očekávání a odrážely vaši osobnost i životní styl, což mimo jiné dokazuje 37 významných mezinárodních ocenění za mimořádný design.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 31.01.
1 299 Kč
můžete mít již 31.01.
1 499 Kč
můžete mít již 31.01.
14 499 Kč
můžete mít již 31.01.
1 599 Kč
můžete mít již 31.01.
4 599 Kč
můžete mít již 31.01.
9 890 Kč
můžete mít již 31.01.
2 999 Kč
můžete mít již 31.01.
14 990 Kč
můžete mít již 31.01.
15 990 Kč
můžete mít již 31.01.
25 990 Kč

Spojení designu a funkčnosti

Pro světově proslulého výrobce kuchyňských elektrospotřebičů a nábytku, Gorenje, byla kvalita vždy vodítkem. Vysoká jakost materiálů a perfektní provedení jejích produktů už přesvědčily miliony zákazníků na celém světě. Každá inovace, se kterou společnost přišla, se nesla v duchu pohodlí a jednoduché elegance, poskytované prostřednictvím inteligentních technologií s garancí „Easy to use″. Design u Gorenje znamená nejen vzhled, ale také funkčnost, kvůli čemuž značka každoročně získává řadu prestižních ocenění jako Red Dot Design Award nebo Plus X Award.

Chlazení a mrazení

Chladničky Gorenje vás ohromí nejen moderním designem (ke kterému patří i působivé retro modely), ale také inovativními technologiemi. Jaké to jsou? Například IonAir s DynamiCooling, který zajistí rovnoměrnou cirkulaci studeného vzduchu do všech částí chladničky. Nebo funkce SuperCool a FastFreeze, jež oceníte především tehdy, když potřebujete zchladit či zamrazit velké množství potravin. Vybírat můžete třeba z kombinovaných, amerických, vestavných nebo jednodveřových lednic.

Také pultové a šuplíkové mrazáky Gorenje si velmi rychle oblíbíte. Nabízí velkou kapacitu, bezpečné a dlouhodobé skladování potravin i skrytý kondenzátor pro tichý chod.


Vaření a pečení

Zůstáváte věrní kombinaci 2 v 1? V tom případě si prohlédněte sklokeramické sporáky Gorenje! Jsou dostupné v šířce 50 i 60 cm a vybavené jak horkým vzduchem, tak grilem/infragrilem pro přípravu grilovaných dobrot. S údržbou sporáků vám pomůže vodní (parní) čištění AquaClean.

Stále oblíbenější je však varianta oddělených vestavných spotřebičů. Multifunkční trouba v kombinaci s plynovou či indukční varnou deskou vám zajistí skvělé výsledky a zároveň skvěle zapadne do designu kuchyně.

V sortimentu značky Gorenje nechybí ani vestavné myčky nádobí, které pojmou až 16 sad nádobí, nebo třeba stylové rychlovarné konvice.