×
Kód: TPKTLR605 ID: 1614321

Router TP-Link TL-R605 VPN Omada SDN (TL-R605) šedý

4.8 (5)

VPN router • gigabitové LAN/WAN porty • integrovaný do Omada SND pro snadnou správu • správa přes cloud • vysoce zabezpečené VPN • nastavení práv přístupu k internetu • aplikace Omada • hodí se do...

1 598 Kč
očekáváme 27.03.
rychlart do 30 minut

Popis produktu

VPN router • gigabitové LAN/WAN porty • integrovaný do Omada SND pro snadnou správu • správa přes cloud • vysoce zabezpečené VPN • nastavení práv přístupu k internetu • aplikace Omada • hodí se do hotelů, škol, firem

TP-Link TL-R605 VPN Omada SDN


TP-Link TL-R605 VPN Omada SDN je VPN router s podporou gigabitového internetu, který se výborně hodí pro použití ve veřejných prostorech, jako jsou školy, hotely, ale také firmy. Přístroj patří do systému Omada SDN, prostřednictvím kterého ho můžete jednoduše ovládat a spravovat. Získáte přístup nejen online z cloudu, ale také přes aplikaci Omada. Na routeru se nachází WAN/LAN porty s gigabitovou rychlostí, abyste se mohli spolehnout na bezproblémový provoz i při vyšším zatížení sítě. VPN připojení je vysoce zabezpečené, současně můžete mít aktivních až 20 LAN-to-LAN IPsec spojení s celkovou propustností až 41,5 Mb, 16 Open VPN spojení při integraci do Omada SDN kontroleru a 16 L2TP a 16 PPTV VPN spojení.


Bezpečnostní funkce


Zařízení se spolehlivě postará o vaši bezpečnost. Tento router se může pochlubit celou řadou bezpečnostních funkcí, jako je automatická detekce a blokace DOS útoků (TCP/UDP/ICMP Flooding, Ping of death a další podobné útoky) či IP/MAC/URL filtering. Co se týče konektorové výbavy, přístupový bod TP-Link TL-ER7206 má celkem 5 gigabitových RJ45 portů a 1 gigabitový SFP port. Zařízení navíc umožňuje vzdálený přístup a správu pomocí aplikace Omada App s kontrolerem Omada SDN.

 


Klíčové vlastnosti:


  • VPN router pro veřejné sítě
  • Ideální do hotelů, firem nebo škol
  • Snadná správa přes Omada SND
  • Pokročilé zabezpečení VPN
  • Jednoduché nastavení přístupových práv

Profesionální VPN router zajistí vaší síti bezpečí a snadnou správu.

 


Integrace do systému Omada SDN


VPN router lze bez obtíží zařadit do platformy Omada SDN (Software Defined Networking). To vám výrazně usnadní správu sítě pomocí centralizovaného managementu, ke kterému se dostanete odkudkoliv na světě. K dispozici máte také samostatný management přes webové rozhraní UI nebo přes aplikaci.

 


Čtyři WAN porty


Na přístroji se nachází čtyři WAN porty. Všechny podporují gigabitový přenos dat, abyste mohli pohodlně dodávat přístup k internetu přes kabel i zařízením, která nepodporují Wi-Fi.

 


Zabezpečené VPN


Chraňte svou síť proti útokům z vnější strany. Zařízení nabízí bohatou škálu zabezpečovacích prostředků, včetně silného Firewallu. Automaticky detekuje a blokuje DoS útoky, dokáže filtrovat IP/MAC/URL a brání virům a útokům. Jedním kliknutím aktivujete ALG pro aplikace jako FTP, H323, SIP, IPSec a PPTP.

  


Snadná správa


Přímo na displeji svého počítače můžete sledovat a analyzovat online chování připojených uživatelů a snadno spravovat práva přístupu k síti.

 


Aplikace do telefonu


Dáváte přednost sledování údajů a správě sítě za pochodu? Stáhněte si do svého telefonu aplikaci Omada, která vám nabídne přehledné informace a statistiky. Nastavíte ji během několika málo minut, abyste ji pak mohli plně využívat pro sledování stavu sítě a správu klientů z displeje telefonu nebo tabletu.

 


Možnosti využití


Router lze používat v široké škále veřejných prostor. Skvěle se hodí do hotelů, škol i podniků, kterým zajistí snadnou správu, monitorování a řešení problémů, stabilní bezdrátové i kabelové pokrytí a možnost připojení většího množství klientů současně.

 


Profesionální Wi-Fi systém


TP-Link Omada SDN je profesionální centralizovaně řízené řešení pro podnikové sítě, kde oceníte nejen jednoduchou a plnou kontrolu nad celou sítí, ale také příznivé pořizovací i následné provozní náklady nezatížené jakýmikoli licenčními poplatky.

 


Centralizované řešení


TP-Link Omada SDN nabízí několik možností nastavení a správy sítě:


  • Hardwarový kontroler – je nejjednodušší a bezúdržbovou variantou. Je to kompaktní dedikované zařízení, pomocí kterého ovládáte jednu nebo dokonce více sítí a je dostupné i skrze cloudovou službu, jediným omezením je maximální počet až 100 AP připojených AP. 
  • Softwarový kontroler – je další možností, budete na něj potřebovat počítač či server s operačním systémem Windows nebo Linux. Softwarový kontroler si zdarma stáhnete do počítače a nastavíte celou síť podobně jako u hardwarového.
  • Stand alone režim - jednotlivá AP jdou nastavit i samostatně přes vlastní webové rozhraní v tzv. režimu standalone, pokud potřebujete třeba pouze jedno AP. V tomto nastavení, ale bohužel přijdete o většinu užitečných funkcí jako fast roaming, tiketovací systém atd.
 


Bez dalších licencí a poplatků 


Jedinou investicí, kterou musíte do tohoto profesionálního Wi-Fi systému vložit jsou náklady na hardware. Není nutné nakupovat žádné další drahé licence, maintenance nebo software. Software na správu AP – Omada SDN kontroler – si můžete stáhnout bezplatně na našich oficiálních stránkách.
 


Cloudový účet


Díky cloudovému účtu je možné se na jednotlivé kontrolery připojit vzdáleně z webové nebo mobilní aplikace. Což ocení hlavně správci sítě pro okamžitý přehled situace a možnosti rychle reagovat bez nutnosti být na místě, či zřizovat veřejné IP adresy, VPN apod.

 


Užitečné technologie


Wi-Fi systém Omada SDN uspokojí potřeby většiny velkých profesionálních sítí. Ať už jde o 16 oddělených SSID sítí (po 8 SSID v každém frekvenčním pásmu) s časovým rozvrhem, radius server pro bezpečnost v síti, MU-MIMO technologii pro komunikaci s více zařízeními současně, tiketovací systém pro distribuci přístupu do sítě nebo mesh technologii, pokud vám schází datový kabel. Dalšími jsou pak například Airtime Fairness, Beamforming nebo Band Steering.


Přístupový bod (AP) TP-Link EAP235 Wall
 


Široké portfolio produktu


V Omada SDN produktové řadě najdete produkty pro celou řadu produktů pro vnitřní použití, s nenápadným designem určených pro montáž na stěnu nebo strop.  Najdete zde také produkty pro venkovní použití, které vydrží každé rozmary počasí a v neposlední řadě pak malé access pointy, které se hodí na montáž do elektrikářské krabičky a jsou tak vhodným nástroje pro pokrytí jednotlivých pokojů v hotelech, pro kanceláře nebo větší domácnosti. Součástí rodiny Omada SDN jsou také switche a gatewaye, které je možné také spravovat pomocí kontroleru.

  


O svá síťová zařízení se nemusíte dlouhou dobu obávat, značka TP-Link totiž u většiny prodloužila záruku až na 5 let.


 


 

Dokumentace k tomuto produktu
SMB Router Stáhnout / (6.06 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 60 měsíců
Kód výrobce TL-R605
Počet LAN portů 5
Rychlost LAN 1 Gbit
Wi-Fi Ne
Wi-Fi Standardy nemá Wi-Fi
Wi-Fi Mesh Ne
3G Ne
4G/LTE Ne
ADSL Ne
VDSL Ne
USB Ne
Počet USB 0
Rodičovská kontrola Ne
Barva šedá
Značky TP-Link
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 10.1 cm
Výška výrobku 15.8 cm
Hloubka výrobku 2.5 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 6.5 cm
Hloubka výrobku 26.2 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg

Uživatelské recenze - Router TP-Link TL-R605 VPN Omada SDN (TL-R605) šedý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.8
(96%)

Hodnotilo 5 uživatelů

Příslušenství

Technické parametry

Záruka 60 měsíců
Kód výrobce TL-R605
Počet LAN portů
5
Rychlost LAN
1 Gbit
Wi-Fi
Ne
Wi-Fi Standardy nemá Wi-Fi
Wi-Fi Mesh Ne
3G
Ne
4G/LTE Ne
ADSL
Ne
VDSL Ne
USB
Ne
Počet USB
0
Rodičovská kontrola Ne
Barva šedá
Značky TP-Link
Šířka výrobku 10.1 cm
Výška výrobku 15.8 cm
Hloubka výrobku 2.5 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Šířka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 6.5 cm
Hloubka výrobku 26.2 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Dokumentace k tomuto produktu
SMB Router Stáhnout / (6.06 MB)