×

Simplehuman

Všechno velké vzniká z něčeho malého, ale podstatného. Značka Simplehuman vznikla v roce 2000 s myšlenkou vyrábět lepší koše. Idea košů se dále rozvinula na produkty do koupelny a kuchyně, a tak vám Simplehuman nabízí nejširší nabídku kosmetických zrcadel s integrovanými Hi-Fi reproduktory a umělou inteligencí, bezdotykových košů, které vás poslouchají na slovo, a dokonce elegantních dávkovačů mýdla. Tady to však zdaleka nekončí. Společnost založená v Kalifornii přináší své produkty s prémiovým designem, množstvím technologických inovací, masivními materiály a kvalitním zpracováním i do českých domácností.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 02.02.
2 290 Kč
můžete mít již 02.02.
539 Kč
můžete mít již 02.02.
4 590 Kč
můžete mít již 02.02.
2 290 Kč
můžete mít již 02.02.
2 290 Kč
můžete mít již 02.02.
2 490 Kč
můžete mít již 02.02.
389 Kč
můžete mít již 02.02.
2 290 Kč
můžete mít již 02.02.
389 Kč
můžete mít již 02.02.
8 790 Kč

Značka Simplehuman má již více než 21letou tradici. Zaměřuje se na prémiový design, technologické inovace, masivní materiály a kvalitu zpracování. 
 
Simplehuman byl již od počátku poháněn myšlenkou, že každodenní život má prostor pro zlepšení. Jeho posláním je přinášet vysoce výkonné inovace do základních, ale nezbytných úkolů v naší každodenní rutině. V tomto duchu značka Simplehuman nazývá své produkty „tools for efficient living″ (nástroje pro efektivní život).

Hlavní kategorií produktů Simplehuman jsou odpadkové koše – bezdotykové ovládané pohybovým senzorem, bezdotykové ovládané hlasem i klasické pedálové.

Další rozsáhlou kategorií jsou koupelnové a kuchyňské doplňky. Jde především o bezdotykové dávkovače mýdla a mýdlové pěny nebo prostředků na mytí nádobí.

Naprosto odlišnou kategorií jsou produkty z oblasti „beauty″. Jedná se o prémiová kosmetická zrcátka s unikátní technologií osvětlení a pohybovým senzorem. V nabídce je široká řada modelů a barev, volně stojících nebo na zeď.

Vzhledem ke kvalitnímu zpracování poskytuje Simplehuman na svoje produkty prodloužené záruky 5 a 10 let. Je lídrem v technologii bezdotykových košů ovládaných hlasem a kosmetických zrcátek s integrovaným HI-FI reproduktorem a umělou inteligencí (Google Assistant /Alexa).