basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Technické parametry

Technické parametry Kosmetické zrcátko Simplehuman Wall mount ST3016

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Simplehuman
Kategorie Kosmetická zrcátka Simplehuman
Záruka 60 měsíců
Integrované osvětlení Ano
Zvětšení 5 x
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28 cm
Výška výrobku 34,2 cm
Hloubka výrobku 23 cm
Hmotnost výrobku 1,2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 28,4 cm
Výška balení 40,8 cm
Hloubka balení 12,3 cm
Hmotnost balení 2,2 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

kosmetické zrcátko • systém Tru-lux • CRI 90 • LED osvětlení • upevnění na zeď • zapojení do sítě • senzor pohybu • automatické zapnutí osvětlení • 5× zvětšení odrazu • materiál: lesklá ocel • inetnzita světla 600 LUX • teleskopické nastavitelné rameno • obraz bez zkreslení • životnost LED 40 000 hodin

Simplehuman ST3016

Líčení i každodenní péče o pleť vám nyní půjde ještě lépe s luxusním kosmetickým zrcátkem Simplehuman ST3016. Přístroj má v sobě zabudovaný senzor pohybu. Automaticky se rozsvítí LED osvětlení po okraji zrcátka, abyste svůj odraz viděli jasně a zřetelně kdykoliv během dne i v noci. Je vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli, takže je odolné a vypadá krásně i při pravidelném používání. Pro ještě pohodlnější užití můžete zrcátko připevnit na stěnu a pomocí teleskopického ramena si ho snadno nastavíte podle svých potřeb.

Detailní pohled

Pro správný provoz zrcátka včetně pohybového senzoru zapojte zařízení do elektrické zásuvky. Nemusíte se spoléhat na baterii a myslet na pravidelné dobíjení, aby se zrcátko vždy rozsvítilo, když se k němu přiblížíte. Při nanášení krému nebo make-upu nevynecháte ani kousek tváře. Detailní pětinásobné zvětšení vám pomůže zkontrolovat výsledný make-up a upravit drobné nedostatky, abyste z domu odcházeli dokonale nalíčení. Ačkoliv je obraz přiblížený, nedochází k jeho zkreslování, a to ani na okraji zrcadla.

 

Luxusní kosmetické zrcátko vám nabídne dokonale přesný a detailní odraz až s pětinásobným zvětšením.

 

Systém Tru-lux

Zrcátko lemují LED světla se svítivostí 600 luxů a s barevným indexem CRI 90. Systém Tru-lux light nabízí více než dvojnásobný jas a dokonale nahrazuje přírodní sluneční světlo, abyste na sebe viděli skutečně kvalitně a přehledně.

 

Senzor pohybu

Uvnitř přístroje je integrovaný senzor pohybu. Kdykoliv se k zrcátku přiblížíte, senzor vás zaznamená a rozsvítí LED osvětlení. Můžete ihned začít s aplikací make-upu nebo péčí o pleť, aniž byste museli na zrcátko sáhnout a stisknout jakékoliv tlačítko.

 

Teleskopické rameno

Nastavte si náklon i vzdálenost od stěny podle vlastních potřeb. Díky pevnému teleskopickému ramenu z nerezové oceli se nebudete muset krčit ani stoupat na špičky, abyste se v odraze viděli. Jde proto o ideálního pomocníka pro celou rodinu, od vysokého táty až po malé děti.

 

Bez nutnosti výměny žárovek

Tradiční žárovky časem slábnou a často vyhoří. V zrcátku jsou proto umístěné odolné LEDky, které se pyšní životností až 40 000 hodin. I kdybyste zařízení používali každý den hodinu, vydrží vám žárovky bez nutnosti výměny více než sto let.

 

Pětinásobné zvětšení

Žádný detail vám již neunikne. Nastavte si až pětinásobné zvětšení a aplikujte make-up, oční stíny nebo rtěnku s maximální přesností.

 

Žádné zkreslení odrazu

Speciální design a precizní zpracování v kombinaci s vysoce kvalitními použitými materiály zajistí, že zrcátko obraz nebude zkreslovat, a to dokonce ani po okrajích.

 

Vysoká kvalita

Ultra čisté a vysoce kvalitní sklo spolu s kovovým okrajem zajistí každému uživateli perfektní odraz a skvělou kvalitu odrazu. Při pohledu do zrcadla ani nepoznáte, že vidíte pouhý odraz.

 

Prémiové materiály

Společnost Simplehuman používá jen ty nejlepší materiály a zaručuje výborné zpracování produktů, které vydrží bezchybně funkční dlouhé roky.

 

Napájení přes kabel

Nemusíte se bát, že by zrcátku mohla dojít baterie. Bude vám svítit vždy, když se k němu přiblížíte, abyste na sebe viděli i za špatného osvětlení. Stačí, když zrcátko zapojíte do zásuvky pomocí kabelu. Díky tomu zůstane aktivní senzor pohybu i LED žárovky.

Technické parametry

Technické parametry Kosmetické zrcátko Simplehuman Wall mount ST3016

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Simplehuman
Kategorie Kosmetická zrcátka Simplehuman
Záruka 60 měsíců
Integrované osvětlení Ano
Zvětšení 5 x
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28 cm
Výška výrobku 34,2 cm
Hloubka výrobku 23 cm
Hmotnost výrobku 1,2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 28,4 cm
Výška balení 40,8 cm
Hloubka balení 12,3 cm
Hmotnost balení 2,2 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů