Kód: MORVT548BXSET4
ID: 1484251
Technické parametry

Technické parametry Set Mora - trouba vest. VT 548 BX + varná deska plyn VDP 645 GX1

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Mora
Kategorie Sety velkých spotřebičů Mora
Záruka 24 měsíců
Spotřebiče v setu vestavná trouba, plynová deska
Rozměry balení
Šířka balení 79 cm
Výška balení 63 cm
Hloubka balení 68 cm
Hmotnost balení 41 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

vestavná multifunkční trouba • objem 71 l • energetická třída A • příkon 3 300 W • teleskopické výsuvy • 11 funkcí • program EcoClean • digitální programovatelné hodiny

plynová varná deska • 4 hořáky • trojitý hořák WOK • elektrické zapalování • dvoudílná litinová mřížka • pojistka StopGas

Mora VT 548 BX + Mora VDP 645 GX1, černá/nerez

Zařizujete vaši novou kuchyň a hledáte kombinaci spotřebičů, které vám zjednoduší každodenní vaření? Vsaďte na značku Mora a pořiďte si set dvou nepostradatelných pomocníků. Sada obsahuje vestavnou multifunkční troubu Mora VT 548 BX a plynovou varnou desku Mora VDP 645 GX1


 

Mora VT 548 BX

Pečení masa, zeleniny a nejrůznějších koláčů nebylo nikdy jednodušší. S vestavnou pečicí troubou Mora VT 548 BX vám to půjde samo. Jedná se o moderní spotřebič, který podporuje nejnovější technologie. Vybírat si budete moct z celkem 11 praktických funkcí. Nechybí ani užitečná funkce EcoClean, pomocí které spotřebič kdykoliv zbavíte mastnoty a zapečených zbytků nečistot. 

Snadné ovládání

Trouba se vám bude jednoduše a komfortně ovládat. Manipulaci s pokrmy vám usnadní teleskopické výsuvy po stranách a vhodný program a teplotu budete vybírat prostřednictvím zamačkávacích knoflíků. Výrobce myslel i na zabudování dětské pojistky a na digitálních hodinách si jednoduše můžete spustit minutku


Mora VT 548 BX, černá

  

Klíčové vlastnosti:

  • Objem 71 litrů, abyste mohli péct pro celou rodinu
  • Vybrat si můžete z 11 praktických funkcí
  • Manipulaci s pokrmy vám usnadní teleskopické výsuvy po stranách
  • Čištění trouby je s funkcí EcoClean maximálně jednoduché
  • Digitální hodiny vám umožní nastavit si dobu pečení

 

Aby pečení vašich dobrot bylo ještě jednodušší. 

 

Teleskopické vodicí lišty

Pečicí trouba je vybavena plně teleskopickými vodicími lištami. Využijete je zejména při kontrole, podlévání, vkládání a vykládání pokrmů z trouby. Výsuvy totiž značně usnadňují manipulaci s pečicími plechy a vy budete mít dokonalý přehled o procesu pečení.


 

Jednoduché čištění trouby

Pro bezpečné a pohodlné čištění vaší trouby slouží speciální program EcoClean. Stačí jen do pekáče nalít půl litru vody, spustit program a přibližně po 30 minutách se veškerá mastnota a zapečené skvrny změkčí. 


 

Praktické zamačkávací knoflíky 

 

Praktické zamačkávací knoflíky

Spotřebič budete ovládat prostřednictvím integrovaných zamačkávacích knoflíků, které jsou velmi pohodlné a zároveň nabízí elegantní design - nijak totiž nenarušují čisté linie trouby. 

 

Vyberte si z 11 funkcí

 

 

Vyberte si z 11 funkcí

Pečicí trouba se stane vaším multifunkčním pomocníkem při vaření. Vybrat si totiž můžete z 11 užitečných funkcí, mezi kterými nechybí funkce grilování, ohřívání nebo různé programy pro pečení masa. 

 

Nastavte si dobu pečení

 

 

Nastavte si dobu pečení

V přední části se nachází digitální programovatelné hodiny, prostřednictvím kterých můžete nastavit dobu pečení nebo spustit dětskou pojistku. 

 

 


 

Mora VDP 645 GX1

Plynová varná deska Mora VDP 645 GX1 vám pomůže s profesionální přípravou dobrot pro celou vaši rodinu. Nabízí celkem 4 hořáky, přičemž jeden z nich je trojitý a disponuje nástavcem WOK. Rychle zahřeje nádobí a vy budete moct připravovat pokrmy podle vašich představ. Na varné desce se dále nachází dvoudílná kvalitní litinová mřížka, která se postará o stabilitu vašich hrnců a pánví.

Jednoduché ovládání

Ovládání varné desky je naprosto snadné a intuitivní. Jednotlivé hořáky spustíte otočením ovládacího knoflíku. Zapalování je přitom integrováno přímo v nich a vy proto nebudete muset ztrácet drahocenné minuty hledáním zapalovače nebo sirek. 


Mora VDP 645 GX1, nerez/černá

 

Klíčové vlastnosti:

  • Trojitý hořák WOK pro přípravu asijských pokrmů
  • Dvoudílná litinová mřížka usnadňuje manipulaci s nádobím
  • Zapalování je integrované přímo v otočných knoflících
  • Pojistka StopGas eliminuje únik plynu
  • Deska z tvrzeného skla krásně vypadá a jednoduše se udržuje

 

Trojitý hořák WOK ocení milovníci asijské kuchyně.

 

Trojitý hořák s nástavcem WOK

S touto plynovou deskou si budete moct udělat Asii ve vaší kuchyni. Pyšní se totiž trojitým hořákem s výkonem až 3 300 W, který vám usnadní a urychlí přípravu vašeho pokrmu.


 

Dvoudílná litinová mřížka

Na varné desce se nachází robustní dvoudílná litinová mřížka, která je vyrobena z vysoce odolného materiálu. Nádobí bude stabilní a budete s ním moct pohodlně manipulovat.


 

Pojistka StopGas

Všechny hořáky disponují bezpečnostní pojistkou StopGas, která eliminuje samovolné vypnutí a případný únik plynu. Pokud by došlo ke zhasnutí plamene hořáku, pojistka automaticky uzavře přívod plynu.


 

Integrované zapalování

Přímo v ovládacím knoflíku se nachází integrované elektrické zapalování a vy proto před použitím nemusíte zdlouhavě hledat sirky či zapalovač.


  

Design tvrzeného skla

 

 

Design tvrzeného skla

Varná deska je zhotovena z kvalitního tvrzeného skla, díky které se stane dominantou vaší pracovní plochy. Jedná se o odolný materiál a jeho povrch se jednoduše čistí.

Technické parametry

Technické parametry Set Mora - trouba vest. VT 548 BX + varná deska plyn VDP 645 GX1

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Mora
Kategorie Sety velkých spotřebičů Mora
Záruka 24 měsíců
Spotřebiče v setu vestavná trouba, plynová deska
Rozměry balení
Šířka balení 79 cm
Výška balení 63 cm
Hloubka balení 68 cm
Hmotnost balení 41 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů