×

Mora

Zatímco kuchyň je srdcem celého domova, značka MORA je zase již od svého vzniku v roce 1825 srdcem české kuchyně. Stejně jako pomáhala našim babičkám a prababičkám, pomáhá v domácnostech i dnes. Všechny produkty, ať už jde o pečicí trouby, kombinované sporáky, plynové varné desky nebo komínové digestoře, jsou navrženy tak, aby vám co nejvíce usnadnily práci v kuchyni. Jejich krédo zní: funkce, technologie a design. Právě spotřebiče MORA jsou totiž jednou z ingrediencí, když chcete vykouzlit chutný recept.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 06.12.
2 899 Kč
u vás již 06.12.
290 Kč
u vás již 06.12.
3 999 Kč
u vás již 06.12.
5 490 Kč
u vás již 06.12.
499 Kč
u vás již 06.12.
14 990 Kč
u vás již 06.12.
599 Kč
u vás již 06.12.
4 990 Kč
u vás již 06.12.
8 990 Kč
u vás již 06.12.
9 990 Kč

Tradice s dlouhou životností

Spotřebiče MORA u nás patří k těm nejkvalitnějším. Jsou vytvořeny podle toho nejlepšího receptu na dokonalý spotřebič do kuchyně. A nejen do ní. Zbavte se proto noční můry nefunkční kuchyně a splňte si svůj sen, vybavte si kuchyň kvalitou a precizností české značky MORA.

Otevřete dvířka inspiraci

Ať už vás vaše chutě zavedou do tradiční slovenské či české kuchyně nebo do těch světových, pokud vložíte plech do multifunkční trouby Mora, úspěch je zaručený. Horkovzdušné trouby s přidanou párou zabezpečí ideální distribuci tepla do všech koutů trouby a vaše jídlo tak nenajde v lahodnosti konkurenci široko daleko. Pečte, vařte, grilujte, rozmrazujte, připravte si pizzu i vlastní jogurt, zkrátka čarujte v kuchyni s bohatou výbavou programů a rychlým předehříváním.

Návštěvy, připravte se, bude to zážitek

Nejchutnější jídla pro své blízké i přátele připravíte i díky varným deskám Mora. Pokud preferujete přesouvání nádobí po ploše bez komplikací, zvolte si sklokeramické varné desky Mora nebo indukční varné desky, které vaše jídla ohřejí a udrží je teplé ještě dlouho po dovaření. O páru, která v průběhu vaření stoupá z hrnců, se šikovně postarají vestavné digestoře. Vybrat si můžete i z podvěsných digestoří Mora. K oběma typům samozřejmě bez problémů dokoupíte i potřebné uhlíkové a tukové filtry.

Fanoušci plynových hořáků a ploten si určitě najdou perfektní kousek mezi plynovými či litinovými sporáky Mora a plynovými varnými deskami. Nebo si to ulehčete a vyberte si rovnou kompletní set trouby a varné desky. Máte velkou vášeň pro vaření, ale malou kuchyň? Úzké – domino varné desky Mora jsou to pravé řešení pro vás.

Pro případ ohřevu oběda nebo i rozmrazení potravin na jeho přípravu vám perfektně poslouží vestavná mikrovlnná trouba. Mikrovlnky už dávno nejsou jen o těchto dvou funkcích, díky vícero programům v nich můžete vařit i grilovat.

Rádi byste příslušenství?

Sortiment není ani v této kategorii prázdný, proto tu najdete nejen kvalitní příslušenství pro varné desky Mora, ale také plechy do trouby, rošty, příklopy, připojovací materiál i ostatní příslušenství ke sporákům.

Teplo domova

Zima vás už nezaskočí, s produkcí tepla vám doma pomohou bojlery či ohřívače Mora, které zabezpečí stabilní přítok teplé vody a vytopí prostor rychle a efektivně podle vašich představ.