×
Kód: NETRAX30100EUS ID: 1653045

Router NETGEAR Nighthawk AX 5-Stream (RAX30-100EUS)

Wi-Fi router • Wi-Fi 6 (802.11ax) • práce ve dvou pásmech • rychlost 574 + 1 800 Mb/s • 1× USB 3.0 • rodičovská kontrola • ultra nízká latence • tři výkonné externí antény • explicitní Beamforming+...

4 779 Kč
u vás již 29.09.

Může se hodit

Vše o produktu

Wi-Fi router • Wi-Fi 6 (802.11ax) • práce ve dvou pásmech • rychlost 574 + 1 800 Mb/s • 1× USB 3.0 • rodičovská kontrola • ultra nízká latence • tři výkonné externí antény • explicitní Beamforming+ (2,4 a 5 GHz) • pokročilé zabezpečení • podpora Amazon Alexa a Google Assistant • aplikace pro Android a iOS

NETGEAR Nighthawk RAX30 (RAX30-100EUS)


NETGEAR Nighthawk RAX30 (RAX30-100EUS), černá


Máte v domácnosti hodně chytrých zařízení, nebo se prostě jen neobejdete bez stabilního a rychlého internetového připojení? Tak v tom případě budete přímo nadšeni z luxusně vypadajícího dvoupásmového Wi-Fi routeru NETGEAR Nighthawk RAX30, který vám umožní připojit až několik desítek zařízení naráz a pozvedne online zážitky na novou úroveň. Výborně se hodí nejen pro nerušené brouzdání po internetu, ale také náročné hraní online her nebo streamování videa ve vysoké kvalitě 4K a klidně i 8K.


Využívá vysoce moderní technologii Wi-Fi 6, pracující ve dvou pásmech, takže dokáže zajistit skvělé celkové rychlosti až 2 374 Mbit/s. Rovněž se můžete těšit i na nádherný černý vzhled, který skvěle zapadne do vaší domácnosti. O dokonalé pokrytí i nejzazších koutů domácnosti se stará trojice externích antén – a to i v případě, že žijete v domácnosti s více patry. Přenos dat je vždy bezpečný díky pokročilému šifrování.


Dvě pásma pro rychlé stahování, streamování a hraní


Router NETGEAR Nighthawk RAX30 k připojení využívá pěti streamů, což umožní připojit v jednu chvíli více zařízení díky vysoké dvoupásmové kapacitě sítě (rychlostí 574 Mbit/s v rámci 2,4 GHz a 1 800 Mbit/s v 5 GHz). Pásmo 2,4 GHz se skvěle hodí pro vyřizování e-mailů a procházení webových stránek (případně pro použití přes několik zdí), zatímco pásmo 5 GHz pro hraní on-line her a streamování HD či 4K videí.

 


Klíčové vlastnosti:


 • Wi-Fi router
 • Moderní standard Wi-Fi 6 a práce ve 2 pásmech přináší neskutečnou rychlost až 1 800 + 574 Mbit/s
 • 4krát vyšší kapacita připojení v porovnání s Wi-Fi 5
 • Maximálně nízká odezva oproti standardním routerům
 • 5× gigabitový ethernetový port (1× WAN a 4× LAN)
 • Tři antény pro solidní pokrytí bez mrtvých zón
 • Technologie NETGEAR ArmorSmart Parental Controls pro vylepšené zabezpečení a ochranu
 • Snadné nastavení přes aplikaci NETGEAR Nighthawk App

 


Užijte si maximálně kvalitního a rychlého připojení k internetu s moderním Wi-Fi 6 routerem. Pracuje ve 2 pásmech a zajistí dokonalé pokrytí celé domácnosti stabilním internetovým signálem. Zatímco prvotní nastavení zvládnete s aplikací NETGEAR Nighthawk App za pár minut, vylepšené zabezpečení bude zajištěno technologií NETGEAR Armor s podporou protokolu WPA3.

 


Připojí vás pomocí moderního standardu Wi-Fi 6


Moderní standard Wi-Fi 6 zajistí ještě rychlejší a stabilnější bezdrátové připojení v celé domácnosti. Snižuje latenci a nabídne zabezpečenou síť se čtyřnásobnou kapacitou pro připojení až několika desítek zařízení naráz. Ať už vlastníte zařízení s VR, více inteligentních spotřebičů, nebo jednoduše máte ve své domácnosti velké množství realizovaných spojení, Wi-Fi 6 bude tím nejlepším řešením všech vašich požadavků.


NETGEAR Nighthawk RAX30 (RAX30-100EUS)
 


Spousta pokročilých vlastností vyladí připojení k dokonalosti


Router ve své výbavě přináší spoustu pokročilých technologií, mezi které patří aplikace Benchmark a spoustu dalších. Společně s Beamforming+ přinášejí nárůst výkonu o až 40 %, přičemž opomenuta nezůstala ani podpora hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant. Rovněž potěší i přítomnost portu typu USB 3.0 pro snadné bezdrátové sdílení obsahu pevného disku.


NETGEAR Nighthawk RAX30 (RAX30-100EUS)
 


Spousta výpočetního výkonu pro i ty nejnáročnější datové přenosy


Uvnitř zařízení se skrývá výkonný tříjádrový procesor s frekvencí 1,5 GHz, který bez sebemenšího problému vyhoví všem požadavkům i té nejvíce náročné herní sítě. V porovnání s předchozí Wi-Fi 6 platformou je schopen zásadním způsobem zvýšit maximální propustnost sítě, což zrychlí datové přenosy a vám poskytne ještě mnohem stabilnější zážitek z brouzdání po internetu, sledování oblíbeného obsahu nebo hraní her.


NETGEAR Nighthawk RAX30 (RAX30-100EUS)
 


Snadné vytvoření inteligentní ultra rychlé domácí sítě


Vychutnejte si rychlé a stabilní Wi-Fi připojení i v případě, že se na více připojených zařízeních současně nahrávají videa, brouzdá po internetu či odesílají textové zprávy. Technologie OFDMA umožňuje efektivní plánování spotřeby dat, díky čemuž lze současně odesílat více přenosů zároveň. To má za následek významné navýšení kapacity domácí sítě a její optimální fungování.


NETGEAR Nighthawk RAX30 (RAX30-100EUS)
 


5 datových toků pro maximum každodenní zábavy


Bavte se, aniž byste se museli strachovat o sílu vašeho signálu, či kapacitu sítě. Nighthawk RAX30 nabízí celkem pět streamů. Oproti minulosti vám tak umožní odesílat i přijímat podstatně větší množství dat, nebo maximálně hladce připojit více zařízení. Obecně platí, že čím větší počet bezdrátových streamů, tím větší dostupná šířka pásma a naopak menší zahlcení, což povede k vyšší stabilitě a rovnoměrnějšímu vytížení sítě i při datově náročných přenosech.


 NETGEAR Nighthawk RAX30 (RAX30-100EUS)
 


Rozšířené pokrytí se 3 anténami a technologií Beamforming+


Tři externí antény dokáží vyslat silný a stabilní signál do každého zákoutí vašeho domova. Technologie Beamforming+ detekuje jednotlivá zařízení a soustředí sílu signálu bezdrátové sítě jejich směrem, přičemž upřednostňuje místa s dříve hůře dostupným signálem. Už nikdy tak nebudete muset řešit mrtvé zóny a místa se slabým připojením.


NETGEAR Nighthawk RAX30 (RAX30-100EUS)
 


O bezpečí dat i online životů vašich dětí bude postaráno


Rozšířená podpora služeb VPN vám umožní připojit se k internetu, aniž byste museli navštěvovaným serverům prozrazovat svou identitu, či obejít regionální omezení. Podpora se vztahuje na platformy PC, MAC a nově i iOS a Android díky aplikaci Open VPN Connect. Vzdálené připojení tak bude záležitostí okamžiku a vše poběží maximálně stabilně. Potěší i pokročilé nástroje rodičovské kontroly s přehledným rozhraním Smart Parental Controls (vyžadováno předplatné). Vy tak budete moci získat data o používání všech zařízení a rozhodnout, jak často a jak dlouho bude moci vaše dítě připojení k internetu používat – včetně pokročilého filtrování obsahu.


NETGEAR Nighthawk RAX30 (RAX30-100EUS)
 


Kompletní zabezpečení pro všechny uživatele


Procházejte internet v dokonalém bezpečí. Řešení NETGEAR Armor obsahuje pokročilé zabezpečení se 128bitovým AES šifrováním přináší nové možnosti pro účinnější boj s kyberhrozbami. Bezpečnější šifrování hesla Wi-Fi a vylepšená ochrana proti brute force útokům chrání vaši domácí Wi-Fi před nezvanými návštěvníky či útočníky a výsledkem je bezpečnější online prostor pro vás i další členy vaší rodiny. Samozřejmostí je i pokročilá rodičovská kontrola, takže přesně budete vědět, na jakých stránkách vaše dítě tráví nejvíce času, nebo budete moci ty škodlivé rovnou zakázat.


NETGEAR Nighthawk RAX30 (RAX30-100EUS)
 


Maximálně komfortní nastavení a správa


Prvotní instalace vám díky přehledné mobilní aplikaci Nighthawk app zabere pouhých 10 minut, a poté si již budete moci vychutnávat dokonale silný signál bezdrátové sítě. Rozhraní rovněž zajistí dokonalý přehled o stavu sítě, dovolí vám spustit test rychlosti, zobrazit právě připojená zařízení, či poskytne informace o placených službách od společnosti NETGEAR. Aplikace je bezplatně dostupná pro zařízení s operačními systémy Android a iOS.


NETGEAR Nighthawk RAX30 (RAX30-100EUS)
 


Obsah balení:


 • 1× Wi-Fi router NETGEAR Nighthawk RAX30
 • 1× ethernetový kabel
 • 3× externí anténa
 • 1× napájecí adaptér
 • 1× instalační manuál
Dokumentace k tomuto produktu
RAX30_IG_CZ Stáhnout / (2.62 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce RAX30-100EUS
Počet externích antén 3
Počet LAN portů 4
Rychlost LAN 1 Gbit
Wi-Fi Ano
Wi-Fi Standardy 802.11a (Wi-Fi 1), 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11ax (Wi-Fi 6), 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11g (Wi-Fi 3), 802.11n (Wi-Fi 4)
Rychlost Wi-Fi 2374 MB/s
Wi-Fi Mesh Ne
Frekvenční pásmo 2,4 GHz, 5 GHz
3G Ne
4G/LTE Ne
ADSL Ne
VDSL Ne
USB Ano
Počet USB 1
Barva černá
Značky NETGEAR
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Apple HomeKit Ne
Google Home Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 23.7 cm
Výška výrobku 15.8 cm
Hloubka výrobku 20.2 cm
Hmotnost výrobku 1.3 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 30.0 cm
Výška výrobku 11.0 cm
Hloubka výrobku 24.0 cm
Hmotnost výrobku 1.3 kg

Uživatelské recenze - Router NETGEAR Nighthawk AX 5-Stream (RAX30-100EUS)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce RAX30-100EUS
Počet externích antén
3
Počet LAN portů
4
Rychlost LAN
1 Gbit
Wi-Fi
Ano
Wi-Fi Standardy 802.11a (Wi-Fi 1), 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11ax (Wi-Fi 6), 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11g (Wi-Fi 3), 802.11n (Wi-Fi 4)
Rychlost Wi-Fi
2374 MB/s
Wi-Fi Mesh Ne
Frekvenční pásmo
2,4 GHz, 5 GHz
3G
Ne
4G/LTE Ne
ADSL
Ne
VDSL Ne
USB
Ano
Počet USB
1
Barva
černá
Značky NETGEAR
Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ano
Šířka výrobku 23.7 cm
Výška výrobku 15.8 cm
Hloubka výrobku 20.2 cm
Hmotnost výrobku 1.3 kg
Šířka výrobku 30.0 cm
Výška výrobku 11.0 cm
Hloubka výrobku 24.0 cm
Hmotnost výrobku 1.3 kg
Dokumentace k tomuto produktu
RAX30_IG_CZ Stáhnout / (2.62 MB)

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 1 386 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 1 051 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 526 Kč