Kód: BOSWAX32MH0BY ID: 1596768

Pračka Bosch Serie | 8 WAX32MH0BY bílá

předem plněná pračka • kapacita 9 kg • energetická třída C • 1 600 ot/min • 10 let záruka na motor • komunikace s mobilem • systém AquaStop - ochrání před škodami způsobenými vodou • motor EcoSilence...

? 30 490 Kč Ušetříte: 8 713 Kč (28%)
21 777 Kč
11.11.

Vše o produktu

předem plněná pračka • kapacita 9 kg • energetická třída C • 1 600 ot/min • 10 let záruka na motor • komunikace s mobilem • systém AquaStop - ochrání před škodami způsobenými vodou • motor EcoSilence Drive™ - efektivní a tichý motor s dlouhou životností • systém 4D Wash - důsledné proniknutí vody a pracího prostředku do oblečení • program SpeedPerfec - zkrácení doby praní až o 65% času • buben VarioDrum - unikátní struktura bubnu pro šetrné a intenzivní praní • AntiVibration Design - podporuje tichý chod a dodává pračce mimořádnou stabilitu • V × Š × H: 84.8 × 59.8 × 59 cm

Bosch WAX32MH0BY, bílá


Pračka neodmyslitelně patří do každé domácnosti. Bez povšimnutí proto nemůžete nechat spotřebič Bosch WAX32MH0BY, pračku s bočním plněním, která vám nabídne praní v té nejvyšší kvalitě. Vážená roční spotřeba energie je 65 kWh na 100 cyklů. Automatická pračka dosahuje při odstřeďování 71 dB hluku.


Perfektní výsledky praní


Kvalitu jemného praní vám zaručuje buben, který pojme až 9 kg prádla. Pračka vám nabízí až 14 pracích programů a velký dotykový LED displej, na kterém si můžete zkontrolovat čas, který zbývá do dokončení pracího programu. Pračka se řadí do energetické třídy C, její provoz je velmi ekonomický a zároveň i šetrný k životnímu prostředí. O dokonalý výsledek praní se postarají chytré programy, které automaticky nastaví parametry tak, aby byl zabezpečen ten nejlepší možný výsledek praní. Jistě oceníte funkci odloženého startu a dětskou pojistkuPohon EcoSilence zařídí tichý a energeticky úsporný provoz pračky. Systém AntiStain se postará o odstranění čtyř nejběžnějších typů skvrn. Aplikace Home Connect vám zároveň zaručí flexibilní ovládání pračky na dálku. Celý proces praní tak budete mít vždy plně pod kontrolou.


  


Klíčové vlastnosti:


  • Systém AntiStain: odstraní čtyři nejběžnější typy skvrn (krev, máslo/olej, tráva, červené víno)
  • Systém Home Connect: domácí spotřebiče s chytrým propojením pro jednodušší každodenní život
  • EcoSilence Drive™: extrémně efektivní a tichý motor s dlouhou životností
  • SpeedPerfect: dokonale čisté za až o 65 % méně času
  • Intensive Plus: pro zvýšení výkonu praní silně znečištěného oblečení při plném zatížení

 


Ovládání praček Bosch je snadné a intuitivní. Velký LED displej a ovládací panel jsou maximálně přehledné. Na displeji můžete sledovat nejen průběh programu a čas zbývající do konce, ale u vybraných modelů i doporučené náplně a indikaci spotřeby.

 


Zjednodušte si život s moderní technologií


Už se nemusíte přizpůsobovat vaší pračce. Pračka se přizpůsobí vám. Stačí nainstalovat aplikaci Home Connect do svého mobilu nebo tabletu a zbytek bude hračka. Pomocí technologie Home Connect nastavíte dokonalý program přesně pro vaše prádlo. Vyberete typ látky, barvu a stupeň znečištění oblečení a prádlo bude perfektně čisté.


Aplikace Home Connect oznámí, kdy je prádlo vyprané. Program řídí a monitoruje pračku za vás. Stiskem jediného tlačítka spustíte program, i když jste mimo dům. Jedinečné možnosti v organizování vašeho každodenního života.


 


Nejúčinnější využití vody a pracího prostředku


Systém 4D wash zajistí vysokou účinnost proniknutí vody a pracího prostředku do tkaniny. Vložte klidně plný buben prádla a systém 4D Wash vše důkladně vypere. Využívá účinně otáčky a přímé sprchování a tím dosáhne nejúčinnějšího využití vody a pracího prostředku.


Při silně zašpiněné textilii využijete funkci Intensive Plus. S ní přidáte další prací cyklus a zvýšíte tak sílu praní znečištěného oblečení. Výsledkem bude perfektně vyprané oblečení s efektivním využitím vody a pracího gelu.

 


Ani neuslyšíte, že perete.


Vadí vám hluk pračky právě v době, kdy chcete odpočívat? S tichým motorem EcoSilence Drive o praní ani nevíte. Tichý a efektivní bezuhlíkový motor díky jedinečné konstrukci eliminuje hluk a je stále chladný. Nedochází zde k energetickým ztrátám. Tím si zajišťuje dlouhodobou životnost, kterou Bosch garantuje 10letou zárukou.


 
 


Rychlejší praní a stále perfektně čisté prádlo


S funkcí SpeedPerfect urychlíte praní. Prádlo vyperete až o 65 % rychleji než při standardním režimu zvoleného programu. Tuhle funkci můžete použít pro různou náplň pračky, druhy materiálů nebo většinu programů. Když spěcháte, jednoduše navolíte program zároveň s funkcí SpeedPerfect a vyperete až 4 kg namíchané náplně pouze za 41 minut.*Rozdíl mezi dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C a dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C v kombinaci s volitelnou funkcí SpeedPerfect.
 


Přidávat prádlo během praní je tak snadné


Taky se vám stává, že po zapnutí pračky najdete další oblečení, které by potřebovalo oprat? Nebo naopak na vás vykoukne přes okýnko bubnu červená ponožka mezi dalším bílým oblečením? Funkce Reload umožní přidání nebo odebrání prádla během pracího cyklu. Váš problém tedy vyřeší okamžitě. Stačí vzít zapomenutou věc, otevřít buben a jednoduše přidat prádlo do pračky. Pokračovat v praní můžete okamžitě. *Přidání není možné, pokud je teplota pěny vyšší než 50 °C nebo je hladina vody v bubnu příliš vysoko.  
 


Jedinečná struktura bubnu pro intenzivnější praní


Nový nerezový prací buben VarioDrum je k vašemu prádlu ještě šetrnější. Kapkovitý tvar bubnu a asymetrické unašeče se budou starat o prádlo pomocí jemných pohybů. Prádlo v bubnu se obrací do středu bez ohledu na směr otáčení. Tím účinně operete všechny druhy materiálu, aniž by se zmačkaly nebo poškodily. Díky programu VarioDrum vaše pračka zvládne intenzivně vyčistit velmi znečištěné prádlo a odstranit i ty nejhorší skvrny.

 


Efektivní využití každé kapky vody


S využitím technologie ActiveWater spotřebujete opravdu jen tolik vody, kolik je ve skutečnosti nutné. Dva vestavěné senzory – průtokový senzor a senzor měřící stojatou vodu v bubnu – zajistí použití přesného množství vody s ohledem na typ materiálu a množství vloženého prádla. Konstantní rozložení vody v bubnu zajistí ideální využití každé vodní kapky.

 


Škody způsobené vodou vás neohrozí


Se systémem AquaStop vás značka Bosch ochrání před škodami způsobenými vodou po celou dobu životnosti pračky. Zajišťuje to řada vzájemně propojených opatření – bezpečnostní ventil na vodovodním kohoutku, dvouvrstvá přívodní hadice s automaticky odlehčením tlaku, vanu s plovákovým spínačem a vypouštěcí čerpadlo.*Záruční podmínky najdete na stránkách dodavatele. 

Dokumentace k tomuto produktu
BOSWAX32MH0BY_návod Stáhnout / (5.14 MB)
BOSWAX32MH0BY_informační list Stáhnout / (987 KB)

Technické parametry

Další parametry
Rozšířená záruka Bosch 10 let záruka na motor
Profesionální výrobek Ne
SMART Funkce Ano
Značka kvality dTest Ne
Přívodní a odpadní hadice v balení Ano
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ne
Značky Bosch
Funkce
AquaStop Ano
Český panel Ne
Displej Ano
Systém automatického dávkování Ne
Parní pračka Ne
Odložený start Ano
Ukazatel zbytkového času Ano
Regulace spotřeby vody množstevní automatika
Ochrana proti úniku vody Ne
Konstrukce
Otevírání dveří levé
Hloubka pračky 59 cm
Konstrukce pračky/sušičky plněná zepředu
Typ volně stojící
Spotřeba
Energetická třída 2021 C
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů 65 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus 48 l
Odhadované náklady praní za 1 rok 1385 Kč
Odhadované náklady praní za 5 let 6924 Kč
Odhadované náklady praní za 10 let 13848 Kč
Praní/sušení
Hlučnost při praní 48 dB
Kapacita prádla pro praní 9 kg
Třída pracího výkonu A
Třída hlučnosti A
Odstřeďování
Hlučnost při odstřeďování 71 dB
Max. počet otáček za minutu 1600 ot/min
Třída účinnosti odstřeďování A
Programy
Program pro alergiky Ne
Doba trvání eko-programu 3:47 hod.
Počet programů 14
Speciální programy hotovo, košile, odčerpání/odstředění, outdoor, plus voda/více vody, předpírka, rychlý/mix, samotné máchání, start/doplnění, super 15'/30', VarioSpeed, volba skvrn, volba teploty, volitelný počet otáček, zap.
Distribuce
Distribuce oficiální ČR
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Google Home Ne
Vlastní systém Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 84.8 cm
Hloubka výrobku 59.0 cm
Hmotnost výrobku 82.7 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 64.0 cm
Výška výrobku 87.5 cm
Hloubka výrobku 67.5 cm
Hmotnost výrobku 83.6 kg

Uživatelské recenze - Pračka Bosch Serie | 8 WAX32MH0BY bílá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Rozšířená záruka
Bosch 10 let záruka na motor
Profesionální výrobek Ne
SMART Funkce
Ano
Značka kvality dTest Ne
Přívodní a odpadní hadice v balení Ano
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ne
Značky Bosch
AquaStop
Ano
Český panel Ne
Displej
Ano
Systém automatického dávkování
Ne
Parní pračka Ne
Odložený start
Ano
Ukazatel zbytkového času Ano
Regulace spotřeby vody
množstevní automatika
Ochrana proti úniku vody
Ne
Otevírání dveří levé
Hloubka pračky
59 cm
Konstrukce pračky/sušičky
plněná zepředu
Typ volně stojící
Energetická třída 2021
C
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů
65 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus
48 l
Odhadované náklady praní za 1 rok
1385 Kč
Odhadované náklady praní za 5 let
6924 Kč
Odhadované náklady praní za 10 let
13848 Kč
Hlučnost při praní
48 dB
Kapacita prádla pro praní
9 kg
Třída pracího výkonu
A
Třída hlučnosti A
Hlučnost při odstřeďování
71 dB
Max. počet otáček za minutu
1600 ot/min
Třída účinnosti odstřeďování
A
Program pro alergiky
Ne
Doba trvání eko-programu 3:47 hod.
Počet programů 14
Speciální programy
hotovo, košile, odčerpání/odstředění, outdoor, plus voda/více vody, předpírka, rychlý/mix, samotné máchání, start/doplnění, super 15'/30', VarioSpeed, volba skvrn, volba teploty, volitelný počet otáček, zap.
Distribuce
oficiální ČR
Amazon Alexa
Ano
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ano
Šířka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 84.8 cm
Hloubka výrobku 59.0 cm
Hmotnost výrobku 82.7 kg
Šířka výrobku 64.0 cm
Výška výrobku 87.5 cm
Hloubka výrobku 67.5 cm
Hmotnost výrobku 83.6 kg
Dokumentace k tomuto produktu
BOSWAX32MH0BY_návod Stáhnout / (5.14 MB)
BOSWAX32MH0BY_informační list Stáhnout / (987 KB)