×

Bosch

Značku Bosch znají lidé po celém světě jako symbol vysoké kvality a spolehlivosti. Už více než 85 let je Bosch předním evropským výrobcem domácích spotřebičů. Produkty Bosch vycházejí výlučně ze skutečných požadavků moderních kuchyní. Díky inovativním technologiím a překvapivě jednoduchým řešením pomáhají snadno dosáhnout dokonalých výsledků a zjednodušují každodenní život. Vysoce kvalitní materiály, precizní zpracování a nadčasový, mezinárodně uznávaný design zaručují prvotřídní kvalitu a udržitelnost spotřebičů Bosch. Výborný servis posiluje důvěru zákazníků ke značce i hlavní cíl značky Bosch „Stvořeno pro život″.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 16.08.
3 390 Kč
u vás již 16.08.
1 999 Kč
u vás již 16.08.
7 032 Kč
u vás již 16.08.
3 799 Kč
u vás již 16.08.
1 690 Kč
u vás již 16.08.
4 959 Kč
u vás již 16.08.
228 Kč
u vás již 16.08.
2 095 Kč
u vás již 16.08.
9 327 Kč
15 999 Kč

Všechny kategorie Bosch

Domácí spotřebiče Bosch poskytují inteligentní a spolehlivá řešení, která přinášejí radost a usnadňují každodenní starost o domácnost. Společnost Bosch se snaží o vytváření technologií, jež budou skutečně sloužit svému účelu. Jejich produkty jsou zkrátka „stvořeny pro život″.

Vařte #LikeABosch

Někdy není závěrečnou třešničkou speciální koření, ale chytrá funkce. Proto v nabídce Bosch produktů naleznete vestavné trouby, díky kterým budete od dokonalého výsledku vzdáleni jen dotykem prstu.

Nejtěžší na vaření bude váš nákupní seznam, protože vše ostatní můžete svěřit varným deskám Bosch. Poskytnou vám řadu funkcí, abyste jídlo připravili přesně tak, jak jej máte rádi.

Abyste při vaření cítili jen to, co chcete, budou vám k dispozici šikovné digestoře. Vybírat můžete z vestavných i komínových modelů, oblíbené jsou také digestoře do prostoru, které jsou určené pro kuchyňské ostrůvky.

Při přípravě dobrých jídel jsou potřeba také menší pomocníci jako např. mikrovlnné trouby, topinkovače, rychlovarné konvice či tyčové mixéry Bosch, které si díky ostrým čepelím a výkonnému motoru poradí s čímkoliv během okamžiku.

Kategorií, kde Bosch zaujímá přední příčky v oblíbenosti, jsou však bezesporu kuchyňské roboty. V osvědčených modelech robotů MUM si mezi základními modely až po prémiový robot s příkonem 1 600 W vyberete jistě ten, který bude vašim potřebám vyhovovat. Vzhledem k rozmanitosti kuchyňských robotů Bosch jsou dokonalé výsledky jejich práce standardem a díky speciálnímu příslušenství vám zajistí téměř nekonečné možnosti.

Skvělá péče o vaše potraviny

Různé druhy potravin potřebují různé podmínky skladování. Zatímco masu a mléčným produktům vyhovuje sucho a nízká vlhkost, ovoce a zelenina potřebují vysokou vlhkost, aby nevysychaly. Díky inovativním systémům pro zachování čerstvosti zajistí kombinované chladničky Bosch nejlepší chladicí technologii pro jakýkoli druh potravin.


Pečujte o domácnost #LikeABosch

Cílem nekonečného testování produktů Bosch jsou spokojení zákazníci. Než se vaše myčka dostane do výroby, každý plech, pant i šroubek je vystaven pořádné zátěži, aby bylo jasné, že je skutečně odolná. Samostatně stojící myčky Bosch jsou navrženy tak, aby se vám v ukládání nádobí maximálně přizpůsobily, vestavné zase skvěle zapadnou do designu vaší kuchyně.

Volně stojící, nebo vestavná? U předem plněných praček Bosch je rozhodnutí jen na vás. Zásluhou automatických programů je jejich ovládání jednoduché, a navíc zajistí vašemu prádlu nejlepší výsledky při nejnižších úrovních spotřeby.

Na hospodárný provoz myslí Bosch také u sušiček, které jsou vybavené tepelným čerpadlem.

Zapomínat bychom neměli ani na standardní sáčkové či tyčové vysavače Bosch, které efektivně vyčistí celý váš dům a budou vám stát věrně po boku mnoho let.


*****

Nezapomeňte si prohlédnout také aktuální nabídku – se zpětným bonusem Bosch ušetříte až 15 000 Kč!