Kód: GDR903420 ID: 1603092

Ponorné čerpadlo Gardena 9034-20

2 890 Kč
u vás již 03.08.

Vše o produktu

Čerpadlo ponorné Gardena 11000 Aquasensor na čistou vodu

  • Čerpadlo pro čistou vodu 11000 Aquasensor značky GARDENA, přední značky pro vysoce kvalitní a moderní zahradní nářadí v Evropě s více než 40letými zkušenostmi v oblasti odvodňování, zavlažování a zásobování domácnosti vodou. Pociťte sílu čerpadel GARDENA s tímto extrémně výkonným a účinným ponorným čerpadlem s řadou inovativních funkcí. Máte zaplavený sklep z důvodu prosakující podzemní vody nebo vytečené pračky? Musíte před zimou vyčerpat dešťovou vodu ze sudů? Hledáte účinné odvodňovací čerpadlo pro vypouštění bazénu? V těchto konkrétních případech nebo v mnoha dalších možných scénářích se toto energeticky úsporné a zvláště výkonné čerpadlo osvědčí jako zásadní doplněk do vaší sady přístrojů pro domácnost a zahradu.
  • Čerpadlo na čistou vodu 11000 Aquasensor má výkon 450 W a vyčerpá až 11 000 litrů čisté nebo mírně znečištěné vody za hodinu při tlaku 0,7 bar a maximální dopravní výšce až 7 m. S plošným nasáváním do pouhého 1 mm zůstane vaše podlaha téměř suchá, zbytkovou vodu stačí pouze setřít hadrem. Jedná se skutečně o vysoce výkonné čerpadlo s nízkou spotřebou energie. To, díky čemu GARDENA čerpadlo na čistou vodu 11000 Aquasensor vyniká oproti běžným ponorným čerpadlům na čistou vodu, jsou moderní a inovativní funkce, které poskytuje digitální LED Aquasensor. Tato inovace umožňuje použití v úzkých prostorech a výšku zapnutí a vypnutí čerpadla lze přesně nastavit pomocí dotykového ovládání. Například může začít automaticky běžet od hladiny vody pouhých 5 mm - ideální pro ochranu sklepů před povodněmi. Aquasensor měří aktuální hladinu vody bez přímého kontaktu a zobrazuje hodnotu pomocí snadno čitelných LED. Nechybí ani užitečná funkce časovače a intuitivní dotykové ovládání.
  • Aquasensor eliminuje riziko chodu čerpadla nasucho a chrání jej tím před možným poškozením. To, co na vás zapůsobí, není pouze vnitřní fungování a vlastní ochranné technologie GARDENA čerpadla pro čistou vodu 11000 Aquasensor. Vnější plášť je špičkový z hlediska odolnosti a designu. Plášť z nerezové oceli nejen dobře vypadá, ale také účinně chrání čerpadlo před vnějším poškozením. Hřídel motoru má pro ještě větší odolnost keramický povlak s trojitým těsněním včetně olejové komory.
  • Kromě toho má ponorné čerpadlo stejně užitečnou zabudovanou funkci pro maximální průtok nebo zastavení před chodem nasucho. Snadno použitelné patky pro zvýšení průtoku mohou čerpadlo zvednout, pokud není nutné plošné sání pro zvýšení výkonu čerpadla. Samozřejmě lze k čerpadlu díky novému snadnému systému připojení hadic GARDENA připojit hadice různých velikostí. Tím se stává použití tohoto čerpadla ještě všestrannější a snadnější. Čerpadlo pro čistou vodu 11000 s inovativním Aquasensorem značky GARDENA je funkční, intuitivní a snadno ovladatelné.

Technické parametry

Další parametry
Výkon motoru 450 W
Max. dopravní výška 7 m
Typ ponorné
Max. dopravované množství 11000 l/hod
Značky Gardena
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 23.0 cm
Výška výrobku 36.9 cm
Hloubka výrobku 27.3 cm
Hmotnost výrobku 4.8 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 23.0 cm
Výška výrobku 36.9 cm
Hloubka výrobku 27.3 cm
Hmotnost výrobku 5.1 kg

Uživatelské recenze - Ponorné čerpadlo Gardena 9034-20

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Výkon motoru 450 W
Max. dopravní výška 7 m
Typ ponorné
Max. dopravované množství 11000 l/hod
Značky Gardena
Šířka výrobku 23.0 cm
Výška výrobku 36.9 cm
Hloubka výrobku 27.3 cm
Hmotnost výrobku 4.8 kg
Šířka výrobku 23.0 cm
Výška výrobku 36.9 cm
Hloubka výrobku 27.3 cm
Hmotnost výrobku 5.1 kg

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky +1rok 578 Kč