×

Gardena

<p>Všichni s vášní pro zahradu jistě znají produkty německé značky Gardena, která už od roku 1961 dohlíží na zdravý a kvetoucí život v zahradě. Nabízí zavlažovací systémy, čerpadla, akumulátorové i robotické sekačky, zahradní nářadí na péči o stromy, keře, trávník a v neposledním řadě také výrobky na obrábění půdy či stále více populární „City gardening″. Vysoká kvalita, orientace na zákazníka a inovativní přístup k technologiím z ní činí jednu z nejoblíbenějších značek na trhu. </p>

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 04.02.
850 Kč
můžete mít již 04.02.
1 850 Kč
můžete mít již 04.02.
295 Kč
můžete mít již 04.02.
2 370 Kč
můžete mít již 04.02.
1 450 Kč
můžete mít již 04.02.
1 195 Kč
můžete mít již 04.02.
580 Kč
můžete mít již 04.02.
1 135 Kč
můžete mít již 04.02.
4 499 Kč
můžete mít již 04.02.
1 215 Kč

Německá kvalita, která je světová

Majitelé i milovníci zahrad velmi dobře vědí, že na to, aby zahrada prosperovala, potřebuje pravidelnou a kvalitní péči . A přesně takovou svému „žijícímu prostoru, který je součástí přírody“ dopřejete s výrobky německé značky Gardena. Společnost Gardena je nejen v Evropě špičkou v oblasti výroby zahradnických potřeb, oblíbená je i za dalekými hranicemi a její produkty používají zahradníci také po celém světě, už ve více než 80 zemích.

Zahrada jako od kadeřníka

Když trávník, tak jako ze žurnálu. S akumulátorovými sekačkami Gardena bude váš trávník vypadat, jako by právě přišel od kadeřníka. Dokonalého střihu na milimetr přesně docílíte jak s elektrickými sekačkami, tak s vřetenovými sekačkami Gardena absolutně bez problémů. Výživy v optimálním poměre dosáhnete pomocí rozmetadel hnojiv. A na přesahující stébla trávy a poslední korektury vám poslouží akumulátorové nůžky na trávu.

Nechte sekání trávy na robotovi

Tlačí vás čas a nestíháte dnes posekat? Myslete na budoucnost a svěřte péči o váš nádherně zelený koberec robotickým sekačkám Gardena. Posečou za vás a dopřejí vám čas na jiné aktivity.

Při práci se nikdy nevyčerpají

S odčerpáním nadbytečné či nežádoucí vody ve sklepních prostorech, bazénech, zkrátka kdekoliv v domě i zahradě vám pomohou čerpadla. Ponorná čerpadla Gardena, kalová čerpadla, zahradní čerpadla apod., vyberte si, které potřebujte, a jakékoliv prostory máte za chvíli v suchu. Stejně tak pomohou naopak načerpat vodu např. ze studny.

Správný řez raz-dva

Správný řez keřů a dřevin si vyžaduje dokonalé ostré, ergonomicky tvarované a vysoce odolné nářadí. Ať už potřebujete odstranit pouze malé větvičky a přesahující větve, nebo ostříhat celý strom, odvětvovače Gardena jsou těmi nejlepšími odbornými pomocníky.

Pitný režim pro celou zahradu

Voda je pro zahradu a rostliny jedním z nejdůležitějších prvků. Vodárny Gardena vám pomohou využít dešťovou vodu efektivně a ušetřit přitom i na nákladech za energie. Hodiny strávené zaléváním konvou nahradí zavlažovací hodiny s efektivním automatickým nastavením zalévání. Praktickým řešením na zalévání rostlin v zahradě, ale také na čištění apod., jsou hadice a boxy Gardena, které můžete umístit kdekoliv v zahradě do země nebo je můžete namontovat na plot či stěnu domu. Všechno potřebné příslušenství, postřikovače a sprchy najdete v nabídce, která prokvétá kvalitním zahradním nářadím.

Když je vysoký tlak vítaným pomocníkem

Odolné nečistoty na zdech, dlažbách, stěnách i chodnících, ale i různé povrchy zanesené usazeninami a špínou perfektně vyčistíte s vysokotlakovými čističi Gardena. A co vypadalo jako staré, bude rázem jako nové.