DATART nově v Chrudimi

14.06.2021
Ve čtvrtek 17. 6. v 9:00 otevíráme v nákupním centru Tesco první prodejnu DATART v Chrudimi. Nová prodejna přispěje k posílení značky v regionu, takže to k nám budete mít zase o kousek blíž. Na co se v rámci slavnostního otevření chrudimské prodejny můžete těšit?

Otevírací doba: PO–NE 09:00–19:00
Adresa: NC Tesco, Dr. Milady Horákové 10, 537 01 Chrudim
Webová adresa prodejnyZDE

Pro každého z vás máme připraven dárek a slevové kupony v hodnotě 10 000 Kč na další nákupy! Exkluzivně pouze pro Chrudim jsme také připravili mimořádné slevy až 20 % na vybrané kategorie elektra, platné do 20. 6. 2021. Dále můžete na nové chrudimské prodejně využít speciální splátky bez navýšení, a to od 17. 6. do 20. 6. 2021.

Chrudimská pobočka byla vytvořena dle nového konceptu prodejen DATART. Můžete se těšit na kompletní sortiment elektroniky a domácích spotřebičů. Díky pohodlnému parkování přímo před prodejnou je pobočka ideální k nákupu velkých domácích spotřebičů, televizí a dalších objemnějších produktů.

Pokud máte doma vysloužilé elektrospotřebiče či baterie, můžete je dovézt k nám na prodejnu a my se postaráme o jejich ekologickou likvidaci. Prodejnu jsme navíc vybavili úsporným LED osvětlením.

K dispozici jsou vám také naše skvělé služby

                                       

Pokud si nepřejete dostávat zprávy s upozorněním na aktuální akce, napište nám na e-mailovou adresu gdpr@datart.cz.

Další aktuality