Míčky do sušičky a jejich výhody

27.11.2020
Máte sušičku prádla a dočetli jste se, že výrobci nedoporučují používat běžnou aviváž na prádlo sušené v sušičce? Bez aviváže však prádlo ze sušičky elektrizuje a nevoní podle vašich představ. Vhodnou alternativou aviváže a ubrousků do sušičky jsou právě vlněné míčky do sušičky. A máme pro vás i míčky, které vám urychlí sušení.

micky_do_susicky

Vlněné míčky do sušičky

micky_do_susicky_1

Vlněné míčky do sušičky mají mnoho výhod. V první řadě zabraňují tvorbě statické elektřiny na prádle a zároveň ho změkčují. Jsou vyrobené z bavlny, neobsahují žádné chemikálie, takže jsou vhodné pro alergiky, děti, pro lidi s citlivou pokožkou i pro přírodu, protože jsou ekologické. Můžete se těšit na to, že s míčky do sušičky vaše prádlo uschne o 20 % rychleji, protože výborně pohlcují vlhkost. Ušetříte tak životní prostředí, elektřinu a drahocenný čas. A co je vůbec nejlepší? Dají se opakovaně použít více než 1 000×!

Jelikož jsou však vlněné koule do sušičky bez vůně a vy přesto chcete, aby prádlo ze sušičky vonělo, pokapejte je esenciálním olejem, který vaše prádlo pěkně provoní.

Míčky do sušičky

Nemá vaše kočka v sušičce co hypnotizovat? Tak si kupte míčky do sušičky a o zábavu má postaráno. To ale není jedinou pracovní náplní těchto míčků. Jejich velkou výhodou je, že oddělují prádlo od sebe, čímž ulehčují a urychlují sušení, a tak vám konec konců míčky do sušičky ušetří hodně peněz za energii. Navíc změkčují tkaniny bez použití chemických látek. A ano, i alergici se mohou radovat, protože jsou netoxické a nealergické.

Skvělému sušení prádla a zabavené kočce zdar.

micky_do_susicky_2

micky_do_susicky_3

Další aktuality